EnglishRussianUkrainian

УВАГА! Перший Хакатон IT-SCOUTS у ВНТУ

Print PDF

IT Scouts Хакатон, ВНТУ, Вінниця, 2017Запрошуємо усіх дітей та їхніх друзів віком 7-14 років взяти участь в першому Хакатоні IT-SCOUTS. Хакатон відбудеться у суботу 21 жовтня 2017 р. у ВНТУ.

Read more...

Що є і що буде в освіті та науці - питання тренінгу у міськраді міста Вінниці

Print PDF

Тренінг Освіта і наука, Вінниця, 2017В п’ятницю, 13 жовтня 2017 р., з 14.30 до 18.00 у Вінниці для усіх зацікавлених відбудеться тренінг на тему "Освіта і наука".

Read more...

Які найголовніші вимоги до програмістів у компанії "EPAM"?

Print PDF

Комп'ютерні курси від компанії EpamДо ВНТУ завітав представник компанії EPAM - світового лідера у ІТ-галузі. Студенти ВНТУ мали шанс дізнатись про новітні технології та актуальні компетенції на ринку ІТ-спеціалістів. 

Read more...

Як пройти стажування у Німеччині українським студентам?

Print PDF

Щоб дізнатись як безпечно і з користю пройти стажування у Німеччині, варто поспілкуватись з представниками спеціалізованої компанії.

Read more...

Письменницька майстерня MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

Print PDF

MEET-UP - письменницька майстерня у Берліні, НімеччинаУкраїнську молодь запрошують взяти участь в MEET-UP-зустрічі-2017 у письменницькій майстерні в Берлін. Це - шанс набути та побачити друзів з України/з Німеччини, насолодись кількома передріздвяними днями у серці Європи!

Read more...

Як зареєструватись на програму Work&Travel-2018 студентам ВНТУ?

Print PDF

Work and travel USA 2016Work & Travel USA - це одна з найпопулярніших програм студентського обміну.  Цього року долучитись до програми можуть студенти не лише 3-го, а й 1-го та 2-го курсів ВНТУ.

Read more...

Якщо бачиш проблему міста і маєш ідею як її виправити - тобі на "Галявину ідей"!

Print PDF

Терміново прийти на Європейську площу необхідно усім ініціативним та креативним! Вінницька міська рада збирає оригінальні думки про те, як покращити наше рідне місто!

Read more...

Оновлено! Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Print PDF

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на практику і роботу за 30 спеціальностями: від економічних до технічних. УВАГА! Студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується! +Потужний соц. пакет!

Read more...

Серія вересневих екскурсій енергетиків ВНТУ

Print PDF

12 та 19 вересня 2017 року першокурсники-енергетики відвідали підрозділи КП "Вінницяміськтеплоенерго".

Read more...

Як безпечно та без помилок знайти роботу у Німеччині?

Print PDF

Поїдка студентів на роботу та практику у Німеччину, SelInvest, ВНТУПоїздка на роботу у Німеччині інколи супроводжується з певними труднощами, які можуть стати перешкодою на шляху до успіху. Якщо долучити до свого пошуку фахівців, труднощів буде набагато менше.

Read more...

Розпочинається новий набір у Стартап Школу "Sikorsky Challenge"

Print PDF

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці розпочинає новий етап навчання стартаперів під час Днів Інноватики у ВНТУ. Бажаючим потрібно зареєструватись.

Read more...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
lightpeak.jpg
76132811.jpg
48.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017