EnglishRussianUkrainian

УВАГА! Перший Хакатон IT-SCOUTS у ВНТУ

Печать PDF

IT Scouts Хакатон, ВНТУ, Вінниця, 2017Запрошуємо усіх дітей та їхніх друзів віком 7-14 років взяти участь в першому Хакатоні IT-SCOUTS. Хакатон відбудеться у суботу 21 жовтня 2017 р. у ВНТУ.

Подробнее...

Що є і що буде в освіті та науці - питання тренінгу у міськраді міста Вінниці

Печать PDF

Тренінг Освіта і наука, Вінниця, 2017В п’ятницю, 13 жовтня 2017 р., з 14.30 до 18.00 у Вінниці для усіх зацікавлених відбудеться тренінг на тему "Освіта і наука".

Подробнее...

Які найголовніші вимоги до програмістів у компанії "EPAM"?

Печать PDF

Комп'ютерні курси від компанії EpamДо ВНТУ завітав представник компанії EPAM - світового лідера у ІТ-галузі. Студенти ВНТУ мали шанс дізнатись про новітні технології та актуальні компетенції на ринку ІТ-спеціалістів. 

Подробнее...

Як пройти стажування у Німеччині українським студентам?

Печать PDF

Щоб дізнатись як безпечно і з користю пройти стажування у Німеччині, варто поспілкуватись з представниками спеціалізованої компанії.

Подробнее...

Письменницька майстерня MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

Печать PDF

MEET-UP - письменницька майстерня у Берліні, НімеччинаУкраїнську молодь запрошують взяти участь в MEET-UP-зустрічі-2017 у письменницькій майстерні в Берлін. Це - шанс набути та побачити друзів з України/з Німеччини, насолодись кількома передріздвяними днями у серці Європи!

Подробнее...

Як зареєструватись на програму Work&Travel-2018 студентам ВНТУ?

Печать PDF

Work and travel USA 2016Work & Travel USA - це одна з найпопулярніших програм студентського обміну.  Цього року долучитись до програми можуть студенти не лише 3-го, а й 1-го та 2-го курсів ВНТУ.

Подробнее...

Якщо бачиш проблему міста і маєш ідею як її виправити - тобі на "Галявину ідей"!

Печать PDF

Терміново прийти на Європейську площу необхідно усім ініціативним та креативним! Вінницька міська рада збирає оригінальні думки про те, як покращити наше рідне місто!

Подробнее...

Оновлено! Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Печать PDF

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на практику і роботу за 30 спеціальностями: від економічних до технічних. УВАГА! Студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується! +Потужний соц. пакет!

Подробнее...

Серія вересневих екскурсій енергетиків ВНТУ

Печать PDF

12 та 19 вересня 2017 року першокурсники-енергетики відвідали підрозділи КП "Вінницяміськтеплоенерго".

Подробнее...

Як безпечно та без помилок знайти роботу у Німеччині?

Печать PDF

Поїдка студентів на роботу та практику у Німеччину, SelInvest, ВНТУПоїздка на роботу у Німеччині інколи супроводжується з певними труднощами, які можуть стати перешкодою на шляху до успіху. Якщо долучити до свого пошуку фахівців, труднощів буде набагато менше.

Подробнее...

Розпочинається новий набір у Стартап Школу "Sikorsky Challenge"

Печать PDF

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці розпочинає новий етап навчання стартаперів під час Днів Інноватики у ВНТУ. Бажаючим потрібно зареєструватись.

Подробнее...

Back to top
novoselcev.jpg
lightpeak.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017