EnglishRussianUkrainian

День кар’єри "PROFITDAY" - день для знайомства з роботодавцями Вінниці та України

Печать PDF

День кар'єри "Profiday" ВінницяДесятки роботодавців презентують свої компанії та вакансії протягом Дня кар’єри "PROFITDAY", який відбудеться незабаром у Вінниці.

Подробнее...

Візуалізація ідей розвитку міста, створених студентами та науковцями ВНТУ

Печать PDF

Інститут розвитку міста, Вінниця, ВНТУСтуденти та науковці ВНТУ мають безліч ідей для розвитку Вінниці. Своїми ідеями вони поділились з Інститутом розвитку міста, представники якого відвідали університет 20 квітня 2017 р. Працівники інституту візуалізували масив ідей у яскраву інфографіку.

Подробнее...

Коли, де і як взяти участь у генеральному прибиранні країни?

Печать PDF

et's Do It, Ukraine!, екологічний фестиваль ЧИСТОFEST, Вінниця29 квітня о 10:00 стартує масштабна всеукраїнська акція Let's Do It, Ukraine! Для участі достатньо озброїтись рукавицями та інвентарем. Вінницький координатор і місце збору - у статті...

Подробнее...

Програма ім. Фулбрайта запрошує магістрів ВНТУ у стипендіальну програму

Печать PDF

Магістри ВНТУ мають можливість взяти участь у конкурсі стипендій Програми ім. Фулбрайта.Магістри ВНТУ мають можливість взяти участь у конкурсі стипендій Програми ім. Фулбрайта.

Подробнее...

Як ростиме мережа стартап шкіл в Україні?

Печать PDF

Стартап школа Sikorsky Challenge міста Вінниця, Костянтин Коваль, ВНТУ7 квітня 2017 р. у Києві відбувся Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі. Учасники Форуму обговорювали розвиток мережі стартап шкіл в Україні та реалізацію міжнародних польсько-українських інноваційних проектів.

Подробнее...

Актуальні вакансії та представники роботодавців чекають молодь на Ярмарку Кар'єри у ВНТУ

Печать PDF

Ярмарок Кар'єри, BEST, ВНТУ, Вінниця, 2017Вакансії провідних компаній Вінниці та України будуть презентовані студентам ВНТУ у найближчий четвер. Кожен охочий матиме шанс знайти реальну роботу, підготувавши резюме і пройшовши співбесіду.

Подробнее...

Які навички "soft skillls" знадобляться молоді у майбутньому?

Печать PDF

soft skills, м'які навички, м'які компетенції, ключові компетенції, 10 навичок майбутньогоЩоб дізнатись про те, у якому напрямі слід розвивати свою особистість,  краще запитати досвідчених ейчарів - спеціалістів з персоналу провідних компаній України.

Подробнее...

Як відчути смак Африки і почути її голоси?

Печать PDF

фестиваль Мама Африка, 2017Усіх охочих зануритись у світ африканської культури запрошують на фестиваль "Мама Африка". Подія відбудеться 4-6 серпня 2017 р.

Подробнее...

Як зустрічалися експерти університету та вінницькі урбаністи, які реконструюють місто

Печать PDF

Інститут розвитку міста, кафедра ІНВ, ВНТУ, Вінниця, урбаністика20 квітня 2017 року у ВНТУ зустрілися експерти-технарі та архітектори-урбаністи, які реконструюватимуть Вінницю. Джерело ідей для реконструкції - урбаністи, галузеві фахівці і активні громадяни.

Подробнее...

УВАГА!!! З 13.04.17 - Customer Development та методика презентації стартапу - у Стартап Школі «Sikorsky Challenge» міста Вінниці

Печать PDF

Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста ВінниціПочинається серія занять для учнів Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці про те, як ефективно спілкуватись з клієнтами та проводити презентації бізнес-проектів.

Подробнее...

Хто ти в команді? - тренінг для студентів

Печать PDF

Тренінг Командна робота, кафедра ІНВ, ВНТУ, Вінниця06 квітня 2017 р. відбувся тренінг "Командна робота. Визначення ролі в команді", організований в межах дисципліни "Навчальна практика". Цього разу тренувались  студенти ВНТУ факультету  ІТКІ.

Подробнее...

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
workshop-3_2.jpg
61.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017