EnglishRussianUkrainian

Stanford University запускає стипендіальну програму для українців

Печать PDF

Спеціальна програма стипендій для україннців The Ukrainian Emerging Leaders Program в Стенфордському УніверситетіСтартує спеціальна програма стипендій для українців The Ukrainian Emerging Leaders Program в Стенфордському Університеті. Програма націлена на реформаторів, політиків, юристів, підприємців і творців соціальних проектів, лідерів громадських організацій.

Подробнее...

Стартує навчання у Стартап Школі "Sikorsky Challenge" міста Вінниці!

Печать PDF

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці відкриває двері бажаючим отримати знання з впровадження інноваційних розробок та навчитись, як власні ідеї перетворювати у діючі стартап-компанії.

Подробнее...

Стипендії на на вчання пропонує Ісламська Республіка Іран

Печать PDF

Ісламська Республіка Іран, навчання і стипендії в Ірані для студентів, аспірантівІсламська Республіка Іран надає стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік українським студентам та молодим вченим.

Подробнее...

Transparency International запрошує студентів, майбутніх лідерів, у антикорупційну школу

Печать PDF

Transparency International School (TIS), 2017У 2017 році Transparency International School (TIS) продовжує щорічне антикорупційне навчання молодих громадян України. Учасників антикорупційної школи познайомлять з новітніми прийомами боротьби з корупцією та надихнуть спробувати реалізувати свої ідеї на практиці.

Подробнее...

Хочеш виграти 500 000 грн? Бери участь в IT-чемпіонаті в січні 2017 р.

Печать PDF

ІТ-чемпіонат, Вінниця, Золотий байт, програмуванняПрограмістів Вінниці запрошують долучитись до конкурсу "Золотий байт" - ІТ-чемпіонату для молоді, що прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері ІТ-технологій, дизайну і комунікації.

Подробнее...

Back to top
4646980.jpg
keyboard.jpg
61.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017