EnglishRussianUkrainian

УВАГА! Перший Хакатон IT-SCOUTS у ВНТУ

Друк PDF

IT Scouts Хакатон, ВНТУ, Вінниця, 2017Запрошуємо усіх дітей та їхніх друзів віком 7-14 років взяти участь в першому Хакатоні IT-SCOUTS. Хакатон відбудеться у суботу 21 жовтня 2017 р. у ВНТУ.

Детальніше...

Вакансії для студентів ВНТУ від компанії Укртелеком

Друк PDF

Вакансій у Вінниці, УкртелекомПАТ "Укртелеком" пропонує роботу студентам, а також випускникам ВНТУ.

Детальніше...

Вакансії для різних спеціальностей, кваліфікації та професій на олійножировому комбінаті

Друк PDF

Вакансій у Вінниці, Вінницький олійножировий комбінатВінницький олійножировий комбінат - підприємство, яке посідає третє місце у світі за виробничими потужностями. Почати тут кар'єру - почесно і перспективно.

Детальніше...

Дві вакансії у вінницькій компанії для студентів та випускників ВНТУ

Друк PDF

Вакансії Вінниця, менеджер з продажу комп'ютерної та периферійної техніки, технік з заправки та ремонту лазерних картриджівВінницька компанія запрошує на роботу з достойною оплатою усіх бажаючих. Досвід роботи - не обов'язковий. Навички - мінімальні.

Детальніше...

Що є і що буде в освіті та науці - питання тренінгу у міськраді міста Вінниці

Друк PDF

Тренінг Освіта і наука, Вінниця, 2017В п’ятницю, 13 жовтня 2017 р., з 14.30 до 18.00 у Вінниці для усіх зацікавлених відбудеться тренінг на тему "Освіта і наука".

Детальніше...

Якщо бачиш проблему міста і маєш ідею як її виправити - тобі на "Галявину ідей"!

Друк PDF

Терміново прийти на Європейську площу необхідно усім ініціативним та креативним! Вінницька міська рада збирає оригінальні думки про те, як покращити наше рідне місто!

Детальніше...

Які найголовніші вимоги до програмістів у компанії "EPAM"?

Друк PDF

Комп'ютерні курси від компанії EpamДо ВНТУ завітав представник компанії EPAM - світового лідера у ІТ-галузі. Студенти ВНТУ мали шанс дізнатись про новітні технології та актуальні компетенції на ринку ІТ-спеціалістів. 

Детальніше...

Мандруючи Шовковим шляхом, навчатись в аспірантурі у Китаї!

Друк PDF

Продовжується культурний обмін між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху: молодих науковців ВНТУ запрошують на навчання в аспірантуру у Китайській Народній Республіці.

Детальніше...

Запрошує на навчання Республіка Корея!

Друк PDF

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (National Institute for International Education, NURD) оголошує набір студентів на навчання у Кореї.

Детальніше...

Науковцям ВНТУ пропонують взяти участь у Проведенні наукових досліджень у США

Друк PDF

До 20 жовтня 2017 р. ПРОДОВЖЕНО термін подання заявок для отримання Стипендії імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Оновлено! Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Друк PDF

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на практику і роботу за 30 спеціальностями: від економічних до технічних. УВАГА! Студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується! +Потужний соц. пакет!

Детальніше...

Back to top
picture02.jpg
verni.jpg
61.jpg
cursos_jovenes.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017