EnglishRussianUkrainian

Компанія пропонує студентам роботу, якою вони будуть пишатися

Друк PDF

Компанія LetyShops набирає команду. Для новачків - це успішний старт кар'єри. Для компанії - енергійні та ефективні працівники.

Детальніше...

Як пройти стажування у Німеччині українським студентам?

Друк PDF

Щоб дізнатись як безпечно і з користю пройти стажування у Німеччині, варто поспілкуватись з представниками спеціалізованої компанії.

Детальніше...

Програмa для навчання студентів ВНТУ у Республіці Корея

Друк PDF

Навчання у Кореї для студентів ВНТУ, 2017, стипендіальна програмаРеспубліка Корея презентувала в Україні один з найбільших корейських наукових закладів країни KAIST - Korea Advanced Institute of Science and Technology. Університет запрошує студентів старших курсів ВНТУ для навчання та проведення наукових досліджень.

Детальніше...

Робота і практика для студентів у Німеччині - об'єднання літнього відпочинку та праці

Друк PDF

Робота у Німеччині для студентівНімеччина пропонує студентам ВНТУ ряд вакансій на літо 2018 року, де вони можуть працювати зі знанням та без знань німецької мови. Сфери економіки: підприємства харчові, виробничі, сільськогосподарські, а також готельно-ресторанні комплекси.

Детальніше...

Серія вересневих екскурсій енергетиків ВНТУ

Друк PDF

12 та 19 вересня 2017 року першокурсники-енергетики відвідали підрозділи КП "Вінницяміськтеплоенерго".

Детальніше...

Проведення наукових досліджень у США - для науковців ВНТУ

Друк PDF

ulbright Scholar Program - проведення наукових досліджень у США.Триває прийом заявок для участі у конкурсі отримання стипендій для проведення наукових досліджень у США від Фонду ім. Фулбрайта.

Детальніше...

Студентів, науковців та викладачів ВНТУ запрошують на конференцію у Польщу

Друк PDF

Польщею започатковано інноваційний проект "Технології. Знання. Компетенції". До участі у проекті запрошують молодих людей та науковців з Польщі та України - ентузіастів технологій, зацікавлених у вивченні природи та експериментах.

Детальніше...

Як презентувати свій стартап легендарному Чарльзу Адлеру, співзасновнику платформи Kickstarter?

Друк PDF

Olerom Forum 1 у Києві, 30 вересня 2017 року30 вересня 2017 року у Києві відбудеться Olerom Forum 1 - форум талановитої молоді України. Студенти ВНТУ мають унікальну можливість взяти участь у цьому форумі безкоштовно у складі університетської делегації. Дедлайн - 22 вересня!

Детальніше...

Оплачувана практика та офіційне працевлаштування з соціальними гарантіями - пропозиція від української компанії для студентів ВНТУ

Друк PDF

Практика та працевлаштування для студентів ВНТУ, ЗапоріжжяЗапорізька компанія запрошує на роботу студентів 1-5 курсів ВНТУ. В портфелі вакансій - біля 30 посад за різними спеціальностями: від економічних до технічних. Також студенти можуть пройти виробничу практику (3 курс), переддипломну практику (старші курси). Практика - оплачується!

Детальніше...

Письменницька майстерня MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

Друк PDF

MEET-UP - письменницька майстерня у Берліні, НімеччинаУкраїнську молодь запрошують взяти участь в MEET-UP-зустрічі-2017 у письменницькій майстерні в Берлін. Це - шанс набути та побачити друзів з України/з Німеччини, насолодись кількома передріздвяними днями у серці Європи!

Детальніше...

Як безпечно та без помилок знайти роботу у Німеччині?

Друк PDF

Поїдка студентів на роботу та практику у Німеччину, SelInvest, ВНТУПоїздка на роботу у Німеччині інколи супроводжується з певними труднощами, які можуть стати перешкодою на шляху до успіху. Якщо долучити до свого пошуку фахівців, труднощів буде набагато менше.

Детальніше...

Back to top
pic1.jpg
menedger.jpg
099.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017