EnglishRussianUkrainian

КОНФЕРЕНЦІЯ + СТАЖУВАННЯ + ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ у Празі для викладачів та науковців ВНТУ

Друк PDF

Конференція, стажування, підвищення кваліфікації для викладачів, науковців у Празі, Чехія, 2017, ВНТУНауковців та викладачів ВНТУ запрошують долучитись до міжнародної конференції, яка відбудеться у Празі (Чехія). Учасники конференції матимуть можливість пройти стажування та підвищення кваліфікації, підтверджене відповідними документами.

Детальніше...

Навчання та стажування для студентів та викладачів ВНТУ у Європі

Друк PDF

Навчання та стажування за кордоном для викладчів та студентів, ВНТУ, Фінляндія, Угорщина, 2017Нові можливості відкриваються для працівників ВНТУ та студентів у міжнародних програмах навчання та співпраці у країнах Європи. Цього разу запрошують Фінляндія та Угорщина.

Детальніше...

Як зареєструватись на програму Work&Travel-2018 студентам ВНТУ?

Друк PDF

Work and travel USA 2016Work & Travel USA - це одна з найпопулярніших програм студентського обміну.  Цього року долучитись до програми можуть студенти не лише 3-го, а й 1-го та 2-го курсів ВНТУ.

Детальніше...

Актуальні стипендіальні програми у європейських університетах

Друк PDF

Стипендії для бакалаврів, магістрів,  докторантів, Словакія, Чехія, ГреціяНові стипендіальні програми на навчанняв 2017/18 та 2018/19 академічних роках в кращих університетах Європи пропонують увазі бакалаврів, магістрів та докторантів ВНТУ.

Детальніше...

Розпочинається новий набір у Стартап Школу "Sikorsky Challenge"

Друк PDF

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці розпочинає новий етап навчання стартаперів під час Днів Інноватики у ВНТУ. Бажаючим потрібно зареєструватись.

Детальніше...

Компанія Jabil Manufacturing Day запрошує студентів ВНТУ на екскурсію

Друк PDF

Jabil Manufacturing Day, ВНТУ, екскурсія для студентів7-8 жовтня 2017 року в Ужгороді відбудеться Jabil Manufacturing Day - день відкритих дверей компанії Jabil. Cтудентів ВНТУ можуть долучитись до цікавої події і поїхати на екскурсію, при чому проїзд оплачує підприємство.

Детальніше...

3 вакансії від Евереста у Вінниці

Друк PDF

роботу студентам, робота випускникам, ВНТУ, Еверест Вінниця робота, монтажник зв’язку-кабельник Вінниця, оператор сall-центру Вінниця, менеджер з продажу послуг ВінницяТОВ "Телерадіокомпанія "ЕВЕРЕСТ" пропонує роботу студентам та випускникам ВНТУ.

Детальніше...

Думка посадовця України про робітничі професії на сучасному ринку праці

Друк PDF

Гройсман: на українському ринку праці бракує фахівців з робітничих професій. Сучасні підприємства більше потребують практичних навичок, хоча й талановиті учені також сприятимуть їхньому розвитку та зростанню прибутків.

Детальніше...

Робота у Польщі для українців

Друк PDF

Робота у ПольщіПрацевлаштування за кордоном пропонує компанія "Polonijna Agencja Zatrudnienia" (Chelm, Польща).

Детальніше...

74 вакансії відкрито на ПАТ "Вінницяобленерго" станом на 18.08.17

Друк PDF

Робота, вакансії для випускників ВНТУ у ПАТ "Вінницяобленерго"Компанія ПАТ "Вінницяобленерго" пропонує роботу фахівцям технічних спеціальностей та тим, хто має робітничу професію. Місце роботи - Вінниця та структурні одиниці у районах Вінницько області.

Детальніше...

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, Вінниця

Друк PDF

Робота для інженера телекомунікаційних мереж у Vodafone, ВінницяОператор мобільного зв'язку Vodafone запрошує на роботу студентів старших курсів та випускників ВНТУ. Місце роботи - Вінниця.

Детальніше...

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
j0406830.jpg
099.jpg
48.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017