EnglishRussianUkrainian

Свіжа підбірка 4 подій: Стипендіальні програми, міжнародні зустрічі, літні школи і гранти

Друк PDF

Програми для студентів весна літо 2016Свіжа підбірка цікавих програм для талановитих і активних. Закордонні: Стипендіальна програма Ейнштейна, Міжнародна зустріч студентів інженерних спеціальностей (ICAMES), Грант на навчання міністерства закордонних справ Естонії в університеті Tallinn. Приймає Україна: Міжнародна літня школа з соціальних дисциплін.

Детальніше...

Стипендії на навчання у Словаччині на 2016 р. для студентів, стажерів, аспірантів, докторантів

Друк PDF

Стипендії на навчання у Словаччині 2016Триває реєcтрація на навчання у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Запрошуються українські студенти та докторанти/аспіранти. Останній термін реєстрації - 20 квітня 2016 р.

Детальніше...

Літня школа у Болгарії-2016 - для болгаристів і славістів

Друк PDF

Літня школа в Болгарії-2016Студентів та викладачів болгаристів і славістів запрошують відвідати тематичний літній семінар в Болгарії. Кількість місць - 5. Останній термін реєстрації - 30 квітня 2016 року.

Детальніше...

Інтернет-ресурс EEPRO.INFO містить найактуальнішу інформацію про навчання за кордоном

Друк PDF

Інформаційно-правовий ресурс EEPRO.INFOРозпочав роботу інформаційно-правовий ресурс для молоді http://eepro.info/. Ресурс працює в двох напрямах – освітньому та правовому.

Детальніше...

22 програми для навчання за кордоном з весняним дедлайном

Друк PDF

Навчання стажування за кордономCписок грантів, програм, стипендій на закордонне навчання, стажування для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ, а також форуми, конкурси, проекти.

Детальніше...

ПРАКТИКА для студентів 3 курсу ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

Друк PDF

Компанія Carlsberg Ukraine практика студентівКомпанія Carlsberg Ukraine запрошує студентів 3 курсу факультету менеджменту на практику за напрямом маркетинг торгових каналів.

Детальніше...

Студенти 1 курсу ВНТУ відвідали мотиваційний семінар "Постановка цілі та її досягнення"

Друк PDF

Мотиваційний семінар Постановка мети та її досягнення Ана Троян ВНТУ ІнІНВ22 березня 2016 р. відбувся ІІ мотиваційний семінар "Постановка мети та її досягнення", організований кафедрою ІНВ для студентів 1-3 курсів. Ведуча семінару - Анна Троян.

Детальніше...

II Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція, ВНТУ, Вінниця

Друк PDF

II Міжнародна науково-практична конференція "МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2016)"З 19 по 22 квітня 2016 року у ВНТУ (Вінниця) відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція "МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2016)".

Детальніше...

Увага !!! Організаційні збори для студентів 3 курсу ВНТУ щодо участі в міжнародних програмах

Друк PDF

Work and travel USA 2016Група студентів 3 курсу ВНТУ зареєструвалась для участі в міжнародних програмах (Work&Travel та ін.). Щоб отримати інформацію щодо подальших кроків для виїзду на роботу за кордон, їх запрошують на організаційні збори.

Детальніше...

Повні навчальні курси Массачусетського технологічного інституту - у вільному доступі

Друк PDF

МІТ у вільному доступіЗавдяки проекту OpenCourseWare (OCW) лекції кращих викладачів та науковців Массачусетського технологічного інституту доступні для вільного вивчення.

Детальніше...

Семінари, конкурси, стипендіальні програми у Франції на 2016 рік

Друк PDF

Семінари, конкурси, стипендіальні програми у Франції Щоб більше дізнатись про досягнення французьких вчених та освітян, а також повправлятись у французькій мові, ознайомтесь з переліком найцікавіших конкурсів та стипендіальних програм у Франції.

Детальніше...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
workshop-3_2.jpg
61.jpg
design2.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017