EnglishRussianUkrainian

Стипендії на навчання в Китаї для бакалаврів, магістрів, аспірантів, стажерів

Друк PDF

Навчання у Китаї для бакалаврів, магістрів, аспірантів, стажерівКитайська Народна Республіка виділила квоту стипендій на навчання української молоді. Кількість нових стипенді на 2016-2017 н.р. - 44. Стипендії призначені для бакалаврів, магістрів, аспірантів, стажерів.

Детальніше...

Вакансії для молодих фахівців у СП "Сперко Україна" (Вінницький офіс)

Друк PDF

Вакансії для інженерів ВінницяІспансько-українська фармацевтична компанія «СПЕРКО УКРАЇНА» в зв’язку з розширенням виробництва ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ  ЗДІБНИХ і ВІДПОВІДАЛЬНИХ МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ.

Детальніше...

Нова можливість для студентів, аспірантів - конкурс стипендій від уряду Франції на 2016 навчальний рік

Друк PDF

Конкурс стипендії уряду Франції на навчання 2016 рікУряд Франції оголошує конкурс на навчання в магістратурі та аспірантурі на 2016 рік. Останній термін подання документів - 15 березня 2016 року.

Детальніше...

Про навчання в Канаді - на виставці "Освіта в Канаді 2016" в лютому 2016 р.

Друк PDF

Освіта в КанадіДля української молоді в лютому 2016 р. в Києві та Львові відбудеться виставка "Освіта в Канаді 2016". Гості виставки ознайомляться з освітніми можливостями Канади, дізнаються про умови вступу, навчання та проживання від представників кращих канадських університетів.

Детальніше...

Робота для студентів в компанії "Data Call" - ставка + %

Друк PDF

Робота для студентів, Data Call, ВінницяСтудентів запрошує на роботу Аутсорсинговий контакт-центр "Data Call", філіал у м. Вінниця. 

Детальніше...

Teambuilding - 2 вправи для ефективної командної роботи

Друк PDF

Teambuilding ВНТУ кафедра ІНВ08-09 грудня 2015 р. за підтримки кафедри ІНВ у ВНТУ відбулась міні-серія тренінгів "Командна робота". 

Детальніше...

Скільки в середньому заробляють жителі Вінницької області?

Друк PDF

Статистика зарплатОбласна державна адміністрація Вінницької області оприлюднила статистичні дані щодо стану ринку праці.

Детальніше...

База даних "Українські наукові журнали" - зручний пошук та корисні поради авторам-вченим

Друк PDF

База даних Українські наукові журналиЩоб знайти науковий рецензований журнал для публікації результатів, отриманих під час досліджень, для українських вчених розпочав роботу електронний каталог "Українські наукові журнали". Майже півтори тисячі фахових видань , зручна система пошуку, поради авторам, рекомендації редакторським колективам. Збір інформації про наукові видання ще триває, тому проект запрошує до співпраці волонтерів!

Детальніше...

3 кроки для подолання перешкод на шляху до життєвої мети

Друк PDF

СемінарПро те, як виявити і подолати те, що заважає рухатись вперед, говорилось під час мотиваційного семінару "Постановка мети та її досягнення". Семінар відбувся у ВНТУ 3 грудня 2015 р. за підтримки кафедри ІНВ.

Детальніше...

09 грудня 2015 р. - тренінг "Командна робота"

Друк PDF

Тренінг "Командна робота" Олександр МельникКафедра ІНВ запрошує студентів взяти участь у тренінгу "Командна робота". Тренінг проводиться для студентів 1 курсів факультетів: ФРТЗП, ФІТКІ, ФЕЕЕМ, ІнЕБМД. Дата проведення: 09 грудня 2015 р. в ауд. 104 ГУК, початок - 12.30 (І група), 14.30 (ІІ група).

Детальніше...

Вакансія - Інженер КВПіА - в Бердичеві

Друк PDF

Вакансія "Три ведмеді"Компанія "Три ведмеді" відркрила вакансію на посаду "Інженер КВПіА" (інженер контрольно вимірювальних приладів і автоматики (рос. - КИП и А). 

Детальніше...

Back to top
novoselcev.jpg
medium.jpg
76132811.jpg
20120202-231119.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017