EnglishRussianUkrainian

Як зареєструватись на програму Work&Travel-2016 студентам ВНТУ?

Друк PDF

Work and travel USA 2016Work & Travel USA - це одна з найпопулярніших програм студентського обміну. В Україні програма існує вже більше 10 років. Щорічно біля 10000 українських студентів беруть у ній участь.

Детальніше...

Молодих, активних та комунікабельних людей запрошує на роботу АТ "УкрСиббанк"

Друк PDF

Вакансія в Укрсибанк ВінницяВінницьке регіональне управління Контакт-центру АТ "УкрСибБанк" розширює штат і оголошує конкусний відбір на вакансію спеціаліста Контакт-Центру.

Детальніше...

Працевлаштування в компанії, яка поставляє техніку для сільського господарства

Друк PDF

Працевлаштування в ТОВ "Техніка і Технології"Компанія "Техніка і технології" проводить набір співробітників у філії в м. Вінниця. До співпраці запрошуються студенти та випусники вишів. Викладачі можуть рекомендувати свідомих та відповідальних молодих людей.

Детальніше...

100% вакансій України - на одному сайті

Друк PDF

http://neuvoo.com.ua/ - ПОШУК РОБОТИ В УКРАЇНІNeuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці та надає доступ до них - безкоштовно

Детальніше...

Безкоштовні онлайн курси польської мови для студентів

Друк PDF

Безкоштовні дистанційні курси польської мовиРозпочала роботу нова унікальна інтернет-платформа, яка дає змогу студентам безкоштовно та дистанційно вивчити польську мову - інтернет-сайт www.polskijazyk.pl . Це перший у своєму роді он-лайн-інструмент, який допоможе якісно та професійно освоїти мову тим, хто планує навчатись у Польщі. 

Детальніше...

Конкурс на заміщення вакантної посади "Інженер з метрології" у Вінниці

Друк PDF

Вакансія "Інженер з метрології" у ВінниціУ новому підрозділі ПАТ «Концерн Галнафтогаз» у Вінниці відкрита вакансія "Інженер з метрології". Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади.

Детальніше...

Молодим викладачам та дослідникам - щорічний конкурс за Програмою ім. Фулбрайта

Друк PDF

Програма ім. ФулбрайтаДо 1 листопада  2015 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Development Program.

Детальніше...

Проект міносвіти "Моя кар'єра" - інструменти для працевлаштування молоді

Друк PDF

портал Моя кар'єра, працевлаштуванняПортал для працевлаштування молоді "Моя кар'єра", створений за сприяння Міністерства освіти і науки України, розпочав свою роботу 09 жовтня 2015 р. На сайті http://mycareer.org.ua/ - інструменти, які допоможуть молодим людям знайти своє професійне покликання і самореалізуватись.

Детальніше...

Бритіш Американ Тобакко запрошує випускників почати свою кар’єру з Global Management Trainee Programme

Друк PDF

Програма для випускників British American TobaccoБритіш Американ Тобакко шукає майбутніх лідерів компанії за напрямками Маркетинг та Виробництво! Мрієш про кар’єру у міжнародній компанії?

Детальніше...

Конкурс на кращу наукову фотографію оголошено порталом "Вікіпедія"

Друк PDF

Європейський конкурс наукової фотографіїВ Україні триває перший етап Європейського конкурсу наукових фотографій, заснований порталом "Вікіпедія" задля популяризації науки та досягнень молодих вчених.

Детальніше...

Вакансії для спеціалістів у сфері енергоефективності - робота в держустанові

Друк PDF

Вакансії в Державному  агентстві з енергоефективності  та енергозбереження України Державне  агентство з енергоефективності  та енергозбереження України оголошує про наявність кількох десятків вакансій для фахових спеціалістів в сфері ефективності.

Детальніше...

Back to top
vd41.jpg
lightpeak.jpg
76132811.jpg
48.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017