EnglishRussianUkrainian

Роботодавці і освітяни об'єднали зусилля для створення системи професійних кваліфікацій

Друк PDF

1В Києві запрацював Інститут професійних кваліфікацій, метою котрого є організація та підтримка діалогу між освітянами і роботодавцями. В його роботі прийматимуть участь представники вищої школи та українські підприємці, зацікавлені в насиченні ринку праці дійсно кваліфікованими молодими фахівцями.

Детальніше...

Програма Фулбрайта інформує про поточні стипендіальні конкурси

Друк PDF

1Впродовж осені завершуються терміни подання заявок для участі в кількох стипендіальних конкурсах Програми ім. Фулбрайта. Галузі спеціалізації, в яких пропонується проводити дослідження і навчатись, такі: гуманітарні, соціальні, точні, технічні, природничі дисципліни.

Детальніше...

Починається реєстрація студентів 3-го курсу ВНТУ в програмі Work&Travel

Друк PDF

1З 10 вересня 2014 р. розпочинається реєстрація студентів 3-курсу ВНТУ на проведення робочого триместру та літніх канікул у США за міжнародною програмою WORK&TRAVEL.

Детальніше...

НКВО "Форт" запрошує випускників ВНТУ на роботу

Друк PDF

11-06-14-vakans-fortАдміністрація КНВО "Форт" МВС України пропонує два вакантних робочих місця для випусників ВНТУ за спеціальністю "Технологія машинобудування ".

Детальніше...

Вакансія для випускників- метрологів в Житомирі

Друк PDF

gaz-vakans-06-06-14ПАТ "Житомиргаз" пропонує роботу випускникам ВНТУ з спеціальності "метрологія та вимірювальна техніка".

Детальніше...

Фахівців ВНТУ пропонує працевлаштувати Національна Комісія з Державного Регулювання у Сфері Зв'язку

Друк PDF

nkrzi-logoСтудентів та випускників ВНТУ запрошує на роботу Національна комісія, що здійснює Державне регулювання у сфері зв’язку (НКРЗІ, Київ).

Детальніше...

Гранти для навчання в Італії

Друк PDF

ital-grant-26-05-14Міністерство освіти і науки України планує надати гранти на навчання, стажування та дослідження в італійських науково-дослідних закладах на 2014/15 навчальний рік.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ про відпрацювання 40 год. в другій половині дня

Друк PDF

Для студентів 2 та 3 курсів передбачено 40-годинну практичну підготовку, яка винесена в другу половину дня та входить в обов’язкове навчальне навантаження.

Детальніше...

Підприємства Вінниці для можливого працевлаштування на період робочого триместру

Друк PDF

pidpr-vin1В рамках підготовки до виробничої практики Інститут ІНВ пропонує перелік підприємств м. Вінниці, які протягом минулих років надавали робочі місця студентам університету.

Детальніше...

Back to top
pic1.jpg
keyboard.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
chrimatodotisi.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017