EnglishRussianUkrainian

Вакансії компаній для спеціалістів на 05.03.2015

Друк PDF

vakans-07-04-14ІнІНВ в рамках сприяння працевлаштуванню, підготовки до робочого триместру та організації практичної підготовки студентів, винесеної в ІІ половину дня,  пропонує перелік вакансій на 05.03.2015. Всі вакансії - пропозиції порталу http://work.ua для м. Вінниці.

Детальніше...

Інтернет-система ІНВ - порядок реєстрації у 2014/15 н.р.

Друк PDF

Шановні студенти 1-3 курсів!

Інформуємо Вас про те, що для повної реалізації запланованого обсягу навчального навантаження графіком навчального процесу університету передбачено виконання студентами частини навантаження з практичної підготовки у другій половині дня протягом 2014/15 навчального року.

Детальніше...

Гранти для студентів, викладачів, науковців з весняним дедлайном. Частина 7.

Друк PDF

1Новий список грантів на навчання, стажування для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ.

Детальніше...

ArcelorMittal Ostrava вікриває вакансії в Чехії для інженерів-технологів

Друк PDF

1Металургійна чеська компанія "ArcelorMittal Ostrava" шукає нових співробітників серед випускників українських вузів, які мають кваліфікацію інженер-технологу. Резюме приймаються до 15 березня 2015 р. Перевагу отримають ті, хто гнучко мислить, володіє англійською мовою, має бажання брати участь в розвитку інноваційних проектів в Чехії.

Детальніше...

Китайська республіка виділила півсотні стипендій українським студентам

Друк PDF

1Китайський уряд виділив кошти для навчання 56 українських студентів в університетах КНР. Їм пропонується пройти повний курс навчання в 2015-2016 навчальному році. Освітні рівні претендентів на стипендії: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Детальніше...

Фонд Фулбрайта оплачує навчання в США впровдож 1-2 років

Друк PDF

1Fulbright Graduate Student Program пропонує студентам старших курсів та випускникам ВНЗ долучитись до конкурсу, щоб здобути степінь магістра за кордоном.

Детальніше...

Літня школа в Чеській Республіці - для вивчення чеської мови

Друк PDF

1Літня школа слов'янських студій у Чеській Республіці запрошує студентів і викладачів ВНЗ вивчати чеську мову.

Детальніше...

Магістерські і докторські програми від KIC InnoEnergy - технології і працевлаштування

Друк PDF

1KIC InnoEnergy запрошує студентів України до участі в Магістерських та Докторських програмах. Програми розвивають підприємницькі здібності, а також знайомлять з інноваціями в галузі відновлювальної енергетики.

Детальніше...

Стажування в Польщі для викладачів університету від Фундації CEASC

Друк PDF

1Викладачі українських ВНЗ мають можливість пройти закордонне стажування за програмою Фундації CEASC (Польща). Програма розрахована на 108 годин і триватиме 7 днів (з 8 до 14 березня 2015 р.). Учасники отримають сертифікати про післядипломну освіту.

Детальніше...

Закордонна навчально-ознайомча практика у Польщі для студентів ІТ

Друк PDF

1В рамках польського  Проекту Business Week-2014 студенти ІТ-спеціальностей запрошуються на навчально-ознайомчу практику "Трансфер інновацій. Вихід на ринки ЄС". З 22 до 28 березня 2015 р. вони набуватимуть нові знання та навички в обраних професіях. Наприкінці практики - отримають спеціальний сертифікат.

Детальніше...

Талановиті українські студенти запрошуються до участі в програмі обміну Global UGRAD

Друк PDF

1Для студентів вищих навчальних закладів України оголошено конкурс на участь в Програмі Global UGRAD Exchange Program 2015/16. Переможці конкурсу поїдуть до США, де навчатимуться, вдосконалюватимуть знання англійської, глибше пізнаватимуть культуру і традиції цієї країни.

Детальніше...

Back to top
novoselcev.jpg
menedger.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017