EnglishRussianUkrainian

Вакансії для спеціалістів у сфері енергоефективності - робота в держустанові

Печать PDF

Вакансії в Державному  агентстві з енергоефективності  та енергозбереження України Державне  агентство з енергоефективності  та енергозбереження України оголошує про наявність кількох десятків вакансій для фахових спеціалістів в сфері ефективності.

Подробнее...

Вакансії для інженерів та менеджерів у компанії "Електропривод", Запоріжжя

Печать PDF

ТОВ "Електропривод", вакансії, робота, практика,  ЗапоріжжяКомпанія «Електропривод» запрошує студентів 2-5 курсів та випускників долучитись до конкурсу на вакантні посади (для працевлаштування або проходження практики).

Подробнее...

Набір спеціалістів з технічною освітою (для обслуговування гарячої лінії провайдера Інтернету та кабельного телебачення)

Печать PDF

Вакансія Контакт-Центр «Direct Call» ВінницяУ зв’язку з розширенням проектів Контакт-Центр «Direct Call» оголошує набір спеціалістів для обслуговування гарячих ліній (вхідні дзвінки).

Подробнее...

Вакансія для інженерів

Печать PDF

Вакансія інженерТОВ "Сіріус Екстружен" (м. Хмельницький) потребує інженера-теплотехніка, інженера-будівельника, інженера-енергетика.

Подробнее...

Вакансії для ІТ-спеціалістів у Вінницькій Торгово-Промисловій Палаті

Печать PDF

Вакансія ІТ ВінницяВінницька Торгово-промислова Палата має потребу в обдарованих молодих співробітниках в галузі ІТ технологій.

Подробнее...

Стажування у Німеччині для студентів під час літніх канікул

Печать PDF

Стажування у Німеччині для студентів, робота під час літніх канікулЛітні канікули - час, коли можна попрактикуватись у іноземній мові під час працевлаштування за кордоном. Стажування у Німеччині для студентів - це робота у сфері торгівлі, туризму, побутових послуг.

Подробнее...

Вакансія "Інженер відділу надання послуг зв'язку" у Вінниці

Печать PDF

Вакансія "Інженер відділу надання послуг зв'язку" ВінницяПрАТ "Датагруп" оголошує конкурс на заміщення вакансії "Інженер відділу надання послуг зв'язку".

Подробнее...

Інженерів та робітників запрошує на роботу підприємство Житомира

Печать PDF

Вакансії Житомирський завод огороджувальних конструкційЖитомирський завод огороджувальних конструкцій працевлаштує 14 фахівців технічних спеціальностей.

Подробнее...

Вакансія для студентів у міжнародному центрі інтернет-торгівлі

Печать PDF

Вакансія ІТМіжнародний центр інтернет-торгівлі All.Biz шукає спеціаліста з розвитку бізнесу в Інтернеті.

Подробнее...

Вакансії компаній для спеціалістів на 01.04.2015

Печать PDF

1ІнІНВ в рамках сприяння працевлаштуванню, підготовки до робочого триместру та організації практичної підготовки студентів, винесеної в ІІ половину дня, пропонує перелік вакансій на 01.04.2015. Всі вакансії - пропозиції порталу http://work.ua, http://job.ukr.net , http://rabota.ua , http://hh.ua та ін. для м. Вінниці.

Подробнее...

Літні канікули у Німеччині для студентів - шанс вивчити мову, заробити гроші, побачити світ

Печать PDF

Літні канікули у Німеччині для студентів, літо 2017Спеціальні  міжнародні студентські програми передбачають працевлаштування на підприємствах Німеччини на період літніх канікул 2017 року (2-3 місяці). Працедавці пропонують гідні умови праці та заробітну плату. Знання мов у більшості вакансій - не обов'язкове.

Подробнее...

Back to top
vd41.jpg
lightpeak.jpg
aqua-dome-02.jpg
design2.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017