EnglishRussianUkrainian

У новому випуску Фулбрайтівського вісника - описи проектів на 2014/15 р.

Друк PDF

1Представництво Програми ім. Фулбрайта  в Україні зібрало матеріали про проекти 2014-15 рр. у "Фулбрайтівський вісник".

Детальніше...

Технології пошуку роботи: навчальний посібник, Вінниця, ВНТУ, 2014

Друк PDF

1Інститут ІНВ пропонує увазі всіх, хто шукає гідну роботу, навчальний посібник "Технології пошку роботи". Авторський колектив: В. М. Мізерний, Л. І. Северин, О. М. Тарасова. Текст посібника доступний для вільного скачування.

Детальніше...

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 4.

Друк PDF

1Восени продовжується набір на 6 міжнародних програм для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ.

Детальніше...

7 навчальних програм MSc в Європі для фахівців-енергетиків

Друк PDF

1Міжнародна енергетична компанія KIC InnoEnergy пропонує 7 начальних програм в галузі енергетики. Учасники програм навчатимуться в кращих університетах Європи та матимуть можливість стажуватися в провідних енергетичних компаніях. Кращі студенти номінуються на отримання стипендії розміром до 750 євро/міс.

Детальніше...

Стипендіальні програми від Уряду Республіки Польща для українських студентів

Друк PDF

1З осені 2014 року студенти вищих навчальних закладів України отримали додаткові гарантії щодо можливості навчатись у Польщі. Для цього відкрито спеціальну програму "Польський Еразмус для України". Завдяки зустрічі Сергія Квіта, Міністра освіти і науки України, та Лени Колярської-Бобінської, Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща, починається короткостроковий освітній курс, розрахований на 2014/2015 навчальний рік.

Детальніше...

Програми бізнес-стажування у Польщі

Друк PDF

1Польська Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) запрошує українських громадян на бізнес-стажування за кордоном. Пропонується 2 програми, призначені для власників, керівників та працівників малого та середнього бізнесу. Всі учасники отримають сертифікати про проходження закордонного стажування.

Детальніше...

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном

Друк PDF

00Студенти, викладачі, науковці українських ВНЗ мають можливість долучитись до міжнародних освітніх проектів. Інститут ІНВ пропонує добірку програм, в яких термін подання заявок спливає восени 2014 року.

Детальніше...

Роботодавці і освітяни об'єднали зусилля для створення системи професійних кваліфікацій

Друк PDF

1В Києві запрацював Інститут професійних кваліфікацій, метою котрого є організація та підтримка діалогу між освітянами і роботодавцями. В його роботі прийматимуть участь представники вищої школи та українські підприємці, зацікавлені в насиченні ринку праці дійсно кваліфікованими молодими фахівцями.

Детальніше...

Програма Фулбрайта інформує про поточні стипендіальні конкурси

Друк PDF

1Впродовж осені завершуються терміни подання заявок для участі в кількох стипендіальних конкурсах Програми ім. Фулбрайта. Галузі спеціалізації, в яких пропонується проводити дослідження і навчатись, такі: гуманітарні, соціальні, точні, технічні, природничі дисципліни.

Детальніше...

Починається реєстрація студентів 3-го курсу ВНТУ в програмі Work&Travel

Друк PDF

1З 10 вересня 2014 р. розпочинається реєстрація студентів 3-курсу ВНТУ на проведення робочого триместру та літніх канікул у США за міжнародною програмою WORK&TRAVEL.

Детальніше...

НКВО "Форт" запрошує випускників ВНТУ на роботу

Друк PDF

11-06-14-vakans-fortАдміністрація КНВО "Форт" МВС України пропонує два вакантних робочих місця для випусників ВНТУ за спеціальністю "Технологія машинобудування ".

Детальніше...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
verni.jpg
61.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017