EnglishRussianUkrainian

Студенти ВНТУ відвідали "Барський машинобудівний завод"

Друк PDF

Екскурсія на Браський машзавод26.10.1016 р. студенти факультету машинобудування ВНТУ здійснили екскурсію на ВАТ «Барський машинобудівний завод».

Детальніше...

Новий індустріальний парк у Вороновиці - нові робочі місця для випускників ВНТУ

Друк PDF

Джерело зображення: сайт Vlasno.info http://vlasno.info/media/k2/items/cache/167bbd6cefd5277eede85acd21503457_XL.jpgТри міжнародні компанії створюватимуть у селищі Вороновиця (Вінницький район, Вінницька область) перспективні інвестиційні майданчики. Робоча зустріч представників компаній з представниками місцевої влади відбудеться 11 листопада 2016 р.

Детальніше...

Презентація креативних методів виходу з проблемних ситуацій

Друк PDF

Форум-театр, присвячений презентації посібника із залучення громадян до політичних процесів:  "Інструментарій для громадян", Вінниця

Інститут "Республіка" запрошує активних громадян Вінниці взяти участь у Форумі-театрі, щоб дізнатись про дієві і креативні методи вирішення проблемних ситуацій у громаді.

Детальніше...

Вакансія у Вінниці: інженер технічного відділу

Друк PDF

Вакансія у Вінниці, інженер технічного відділу на посаду інженера-конструктора (радіоінженер, електронщик)ТОВ "Тірас-12" (м. Вінниця) запрошує на роботу фахівців у сфері радіотехніки та електроніки. Вакансія зацікавить випускників та студентів старших курсів факультетів РТЗП, КСА ВНТУ.

Детальніше...

Результати відбору студентів ВНТУ на курси програмування від "Fozzy Group"

Друк PDF

Курси програмування Fozzy Group, ВНТУПредставники "Fozzy Group" відвідали ВНТУ, щоб оголосити результати конкурсного відбору студентів для навчання на курсах програмування. Студенти, які виявляться кращими за результатами навчання на курсах, будуть працевлаштовані у компанії.

Детальніше...

Інформаційні зустрічі для студентів ФІТКІ в межах дисципліни "Навчальна практика"

Друк PDF

Інформаційна зустріч для студентівДля студентів-першокурсників факультету ІТКІ була організована серія інформаційних зустрічей щодо дисципліни "Навчальної практики".

Детальніше...

Вакансії радіомонтажника і контролера на підприємство у Вінниці

Друк PDF

Промавтоматика - робота у Вінниці, вакансії радіомонтажника і контролераТОВ "ПромАвтоматикаВінниця" оголошує конкурс на актуальні вакансії - 27 посад для різних спеціальностей та рівня кваліфікації. Серед них є спеціальності, оптимальні для студентів та випускників ВНТУ.

Детальніше...

Fulbright Research and Development Program від фонду ім. Фулбрайта запрошує до участі молодих українських вчених

Друк PDF

Fulbright ResearchКінцевий термін подання заявок на щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США завершується у листопаді!

Детальніше...

Стажування у Словаччині для українців: навчальна програма у Братиславі та розважальний вояж столицями Європи напередодні католицького Різдва

Друк PDF

Стажування у СловаччиніВикладачів, аспірантів, студентів України запрошують на стажування  до Словаччини в Пан-Європейський Університет (Братислава) за програмою "Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті".

Детальніше...

Стажування у Фінляндії для освітян

Друк PDF

Стажування у Фінляндії для освітянУкраїнських освітнях запрошують до участі в проекті "ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ+СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН" м. Гуйтінен (Фінляндія), 20 – 26 листопада 2016 р.

Детальніше...

Стажування молодих спеціалістів у міжнародних організаціях за кордоном

Друк PDF

Стажування семінар у ВідніУкраїнців запрошують відвідати семінар "Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ, ЄК", який відбудеться у Відні (Австрія) 15-18 листопада 2016 р.

Детальніше...

Back to top
novoselcev.jpg
lightpeak.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
20120202-231119.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017