EnglishRussianUkrainian

Стажування науковців на міжнародній науково-практичній конференції у Польщі - червень 2017 р.

Печать PDF

Стажування у Польщі для науковцівПольська наукова спільнота запрошує колег з України на конференцію та стажування, яке відбудеться влітку 2017 року. Реєстрація - ще триває.

Подробнее...

Греція запрошує молодих українських науковців на освітній семінар влітку 2017 р.

Печать PDF

Навчання у Греції, освітній семінарВлітку 2017 р. в грецькому місті Навпліо відбудеться серія освітніх семінарів для аспірантів, молодих вчених, спеціалістів-практиків.

Подробнее...

Презентація роботодавця ПАТ "Миронівський хлібопродукт" у ВНТУ (Вінниця)

Печать PDF

16 лютого 2017 року у ВНТУ відбулась презентація роботодавця - компанії ПАТ "Миронівський хлібопродукт". Компанія пропонує студентам-машинобудівельникам проходження практики на підприємстві в Ладижині. Особлива пропозиція - екскурсії для молоді!

Подробнее...

Презентація роботодавця ТОВ "Сігнет-Центр" у ВНТУ (Вінниця)

Печать PDF

ВНТУ, презентація роботодавця, Сігнет Агрохолдинг, машинобудування15 лютого 2017 року у ВНТУ відбулась презентація роботодавця - компанії "Сігнет Агрохолдинг". Презентацію відвідали студенти старших курсів факультету машинобудування та інших.

Подробнее...

Літні школи у Ризі (Латвія) для студентів України

Печать PDF

Рига, Латвія, літніх шкіл, 2017, навчання за кордономРизький технічний університет (РТУ, Латвія) оголошує про початок реєстрації до майбутніх літніх шкіл різного тематичного спрямування. Заняття триватимуть в серпні 2017.

Подробнее...

Який університет України має міжнародний сертифікат про систему управління якістю освіти?

Печать PDF

На сьогодні сертифікат відповідності в освітній сфері отримав єдиний вуз України - КНТЕУ.

Подробнее...

Серія семінарів "Активна життєва позиція" - що турбує вінницьку молодь?

Печать PDF

Cемінар "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив" для 1-3 курсів ВНТУПротягом грудня 2016-лютого 2017 відбулась серія семінарів "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив". Їх учасниками стали студенти 1-3 курсів факультетів ЕЕЕМ та ІТКІ ВНТУ.

Подробнее...

Українських науковців запрошують долучитись до спільних україно-польських досліджень

Печать PDF

конкурс українсько-польських науково-дослідних проектів, 2018-2019, УкраїнаТриває конкурс спільних україно-польських науково-дослідних проектів, які мають бути втілені у життя протягом 2018-2019 рр.

Подробнее...

Українську молодь запрошують відвідати Міжнародні студентські тижні у Бєлграді (Сербія)

Печать PDF

Навчання за кордоном, навчання у Сербії, Вінниця, ВНТУ, кафедра ІНВ, ІнІНВВ липні 2017 року відбудеться фестиваль "Міжнародні студентські тижні в Бєлграді" (International Student week in Belgrad, ISWIB-2017).

Подробнее...

Аукціон проектів для покращення Вінниці

Печать PDF

конкурс проектів, ВінниціТриває другий конкурс проектів, започаткований ФГ «Подільська громада». Взяти участь у конкурсі мають можливість громадські організації та ініціативні групи Вінниці, які прагнуть зробити місто ще кращим.

Подробнее...

Олімпіада з програмування та ІТ технологій від компанії Delphi

Печать PDF

Олімпіада з програмування, Delphi, ВНТУ, ВінницяСтудентів ВНТУ 1-3 курсів факультетів КСА та ІТКІ запрошують взяти участь в олімпіаді з програмування та ІТ технологій. Компанія "Delphi" (м. Вінниця) нагородить переможців стипендіями та грошовими призами.

Подробнее...

Back to top
vd41.jpg
lightpeak.jpg
56314546.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017