EnglishRussianUkrainian

26 вакансій на 5 позиціях - працевлаштування студентів 1-5 курсів у запорізькій компанії

Друк PDF

Працевлаштування і практика для студентів, випускників, молодих фахівців, ЗапоріжжяТОВ "Електропривод" (Запоріжжя) запрошує студентів ВНТУ для проходження практики та працевлаштування. Вакансії цікаві для факультетів енергетики, машинобудування, менеджменту.

Детальніше...

Реєстрація на міжнародну конференцію про роль жінок-лідерів у вищій освіті (Бонн, Німеччина)

Друк PDF

Міжнародна конференція, Німеччина, Бонн, літо 2017Біля 100 представників вищих навчальних закладів Європи збереться на міжнародну конференцію "Жіноче лідерство та управління вищої освіти в країнах, що розвиваються", яка відбудеться влітку 2017 року. Українські представники освіти також запрошені.

Детальніше...

Триває онлайн-вікторина на тему Європи та ЄС для активної молоді

Друк PDF

Oнлайн-вікторина на тему Європи та ЄСОнлайн-вікторина, яка відбувається в рамках проекту "ЄС: вибір молодого покоління України", складається з 200 питань про Європейський Союз. Переможці отримають цікаві призи та сувеніри.

Детальніше...

Про енергозбереження та зелені технології розказуватимуть у дискусійних клубах Представництва ЄС

Друк PDF

Дискусійний клуб  про енергозбереження у рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України»З експертами з зелених технологій та енергозбереження можна зустрітись під час серії Дискусійних клубів, які відбуватимуться в рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України».

Детальніше...

Конкурс відео для професіоналів та аматорів в рамках проекту про енергозбереження та співпрацю з ЄС

Друк PDF

Конкурс відео проекту «ЄС: вибір української молоді»Кожен учасник конкурсу, який відбуваєтсья у рамках проекту «ЄС: вибір української молоді», отримає сувенір, а найкращі роботи будуть відзначені спеціальними дипломами.

Детальніше...

Молодих фахівців запрошують відвідати серію заходів "Дні кар 'єри" в регіонах України

Друк PDF

Серія «Дні кар'єри» в містах України в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді»Представництво Європейського Союзу в Україні проводить серію «Днів кар'єри» в містах України в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

Детальніше...

Конкурс проектів Євроклубів в рамках проекту «ЄС: вибір молодого покоління України»

Друк PDF

Конкурс проектів "ЄС: вибір молодого і покоління України"Активна молодь України має можливість долучитись до конкурсу на кращий проект енергетичної тематики серед Євроклубів України.

Детальніше...

Оголошено конкурс Хайфського університету для отримання стипендій фахівців з догляду за дітьми

Друк PDF

Стипендія в Ізраїлі, підвищення кваліфікаціїТриває міжнародна програма Держави Ізраїль для підвищення кваліфікації осіб, що працюють з дітьми. Фахівці з України запрошуються до участі у конкурсі на отримання стипендій.

Детальніше...

Стажування науковців на міжнародній науково-практичній конференції у Польщі - червень 2017 р.

Друк PDF

Стажування у Польщі для науковцівПольська наукова спільнота запрошує колег з України на конференцію та стажування, яке відбудеться влітку 2017 року. Реєстрація - ще триває.

Детальніше...

Почни кар'єру: МХП запрошує на роботу-стажування-практику студентів-випускників ВНТУ

Друк PDF

Робота для молодих фахівцівСтудентів та випускників ВНТУ запрошує компанія ПАТ "Миронівський хлібопродукт". Пропозиції працевлаштування та практики актуальні для факультетів МТ, М, КСУ, ЕЕЕМ та ін.

Детальніше...

Вінницьке підприємство запрошує на роботу фахівців за 25 професіями

Друк PDF

Робота у ВінниціПідприємство у Вінниці розширює виробництво та запроваджує новий проект, у якому  буде створено понад 2400 робочих місць за 95 спеціальностями. Випускники ВНТУ факультетів МТ, ЕЕЕМ та інших також можуть працевлаштуватись згідно набутих спеціальностей. 

Детальніше...

Back to top
vd41.jpg
verni.jpg
61.jpg
cursos_jovenes.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017