EnglishRussianUkrainian

Студенти-радіотехніки ВНТУ – в гостях у Вінницької телевежі

Печать PDF

Екскурсія на Вінницьку телевежу, студенти ВНТУ, КовальВ листопаді 2016 року студентів ВНТУ відбулось практичне заняття на  одному з підприємств Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення України. Студенти зблизька побачили телевежу - вражаючу конструкцію висотою 354 м зі сталевих труб діаметром 2 метри і ліфтом всередині!

Подробнее...

Молодих науковців та студентів ВНТУ запрошують на Польсько-український освітній семінар

Печать PDF

Навчання і стажування у ПольщіУ Варшаві відбудеться освітній семінар для молодих спеціалістів та студентів з України для навчання і проведення наукових досліджень в польських ВНЗ.

Подробнее...

"Розумне тепло" - як зекономити до 20% взимку, користуючись газовими та електрокотлами?

Печать PDF

Промавтоматика Вінниця, Розумне тепло, Smart WarmthКомпанія ПАТ "Промавтоматика Вінниця" проводить для городян презентацію інноваційного продукту. Дати і час - дивіться у статті.

Подробнее...

Щоб отримати роботу в "Промавтоматиці Вінниця" - прагніть бути кращими!

Печать PDF

Презентація Промавтоматика, студенти, ВНТУ, електроенергетика14 грудня 2016 р. студенти факультету енергетики ВНТУ зустрілись з потенційним роботодавцем – ПАТ "Промавтоматика Вінниця". Представники компанії запросили молодь на роботу і пояснили, якими вони бачать своїх майбутніх працівників. Зустріч організована Василем Володимировичем Захаровим, викладачем кафедри ЕСЕЕМ університету.

Подробнее...

Стaжувaння тa кypси підвищeння квaлiфiкaцiї для викладачів в Тaллiнні

Печать PDF

Стaжувaння тa кypси підвищeння квaлiфiкaцiї нa тepитopiї ЄC (в Тaллiнн, Естoнiя)Українських викладачів запрошують нa cтaжувaння тa кypси підвищeння квaлiфiкaцiї нa тepитopiї ЄC (в Тaллiнн, Естoнiя).

Подробнее...

Програма MBA у Німеччині запрошує на навчання

Печать PDF

Навчання у Німеччині - Berlin Professional SchoolBerlin Professional School (Німеччина) запрошує на навчання в галузі податкового адміністрування.

Подробнее...

Студентів і випускників ВНТУ взимку 2017 р. запрошує Єврошкола EUStudyDays

Печать PDF

EUStudyDays, Єврошкола, Вінниця, 2017

Взимку 2017 року з'являється унікальна можливість для студентів та випускників ВНЗ - навчання у Єврошколі EU Study Days, котра завітає до Вінниці з 4-денним курсом у лютому.

Подробнее...

Тенденції ринку електроніки, лекції та майстер-класи з сучасних девайсів від Samsung Academy

Печать PDF

Студенти ВНТУ в освітньому центры Samsung Academy, КиївСтудентам Вінницького національного технічного університету з кафедри радіотехніки поталанило відвідати  освітній центр Samsung Academy в місті Києві.

Подробнее...

Екскурсія майбутніх енергетиків на фабрику солодощів

Печать PDF

Екскурсія на Рошен, Вінниця8 грудня 2016 року студенти 1 курсу ФЕЕЕМ, на чолі з викладачами кафедри ЕСЕЕМ Захаровим В.В. та Бабенко О.В, завітали з екскурсією на "Вінницьку кондитерську фабрику "Рошен".

Подробнее...

Навчання, розробка, втілення - нові шанси для молоді у стартап-школі ""Sikorsky Challenge" Vinnytsia"

Печать PDF

"Sikorsky Challenge" Vinnytsia, стартап школа у Вінниці, ВНТУУ ВНТУ відкривається філія стартап-школи для молодих й талановитих вінничан. 9 минулорічних випускників Стартап Школи «Sikorsky Challenge» отримали інвестиції й гранти під час Конкурсу стартапів IV Фестивалю інноваційних проектів у 2015 році.

Подробнее...

Активне спілкування і 20 нових друзів - підсумок тренінгу "Командна робота" 01 грудня 2016 р.

Печать PDF

Тренінг "Командна робота", Олександр Мельник, кафедра ІНВ, ВНТУ01 грудня 2016 р. відбувся тренінг "Командна робота", організований в межах дисципліни "Навчальна практика". Зі студентами 1-го курсу факультетів ЕЕЕМ, ІТКІ та БТЕГП працював Олександр Мельник, асистент кафедри ІНВ ВНТУ та досвідчений коуч.

Подробнее...

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
workshop-3_2.jpg
20635895.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017