EnglishRussianUkrainian

Тижневі мандри студентів-машинобудівельників з цеху солодощів до цеху металорізальних верстатів, пресів, молотів та ножниць

Печать PDF

Екскурсія на Рошен, ВінницяПротягом тижня, з 11 до 18 листопада 2016 року, студенти факультету машинобудування, разом із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування ВНТУ, відвідали два потужних працюючих підприємства Вінниці: фабрику "Рошен" та "45-ий завод".

Подробнее...

Що цікавого для студентів-енергетиків на заводі з виробництва майонезів?

Печать PDF

Підприємство "Авіс", екскурсія, Вінниця, ВНТУ28 листопада 2016 року для студентів-першокурсників факультету ЕЕЕМ  кафедра ЕСЕЕМ ВНТУ організувала і провела екскурсію на підприємство "Авіс" у м. Сабарів Вінницької області.

Подробнее...

Оголошується конкурс «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рік.

Печать PDF

«Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рікОголошується конкурс «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рік (Ф75). Запити приймаються до 20 лютого 2017 року.

Подробнее...

Студенти ВНТУ відвідали Підстанцію 750 кВ "Вінницька"

Печать PDF

Підстанція 750 кВ "Вінницька", ФЕЕЕМ, ВНТУ14 листопада 2016 р. для студентів 1-2-го курсів факультету енергетики ВНТУ відбулась екскурсія на Підстанцію 750 кВ "Вінницька", яку організували і провели викладачі кафедри ЕСЕЕМ.

Подробнее...

Новий індустріальний парк у Вороновиці - нові робочі місця для випускників ВНТУ

Печать PDF

Джерело зображення: сайт Vlasno.info http://vlasno.info/media/k2/items/cache/167bbd6cefd5277eede85acd21503457_XL.jpgТри міжнародні компанії створюватимуть у селищі Вороновиця (Вінницький район, Вінницька область) перспективні інвестиційні майданчики. Робоча зустріч представників компаній з представниками місцевої влади відбудеться 11 листопада 2016 р.

Подробнее...

Результати відбору студентів ВНТУ на курси програмування від "Fozzy Group"

Печать PDF

Курси програмування Fozzy Group, ВНТУПредставники "Fozzy Group" відвідали ВНТУ, щоб оголосити результати конкурсного відбору студентів для навчання на курсах програмування. Студенти, які виявляться кращими за результатами навчання на курсах, будуть працевлаштовані у компанії.

Подробнее...

Студентів, магістрів, аспірантів запрошують долучитись до нового молодіжного просвітницького руху

Печать PDF

Молодіжний рух IT-Scouts, ВНТУ, Вінниця, УкраїнаВінницький національний технічний університет в партнерстві з Благодійним фондом сприяння розвитку ВНТУ, Громадським центром "Форум", в жовтні 2016 року ініціювали новий молодіжний рух IT-SCOUTS.

Подробнее...

Наукове стажування у Гамбургу - запрошують 4 представників від ВНТУ

Печать PDF

Наукове стажування у Гамбургу (Німеччина)Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці запрошує 4 представників ВНТУ до участі у Міждисциплінарному науковому стажуванні у Гамбургу (Німеччина), що буде проходити із 05 по 09 грудня 2016 року.

Подробнее...

Студенти ВНТУ відвідали "Барський машинобудівний завод"

Печать PDF

Екскурсія на Браський машзавод26.10.1016 р. студенти факультету машинобудування ВНТУ здійснили екскурсію на ВАТ «Барський машинобудівний завод».

Подробнее...

Презентація креативних методів виходу з проблемних ситуацій

Печать PDF

Форум-театр, присвячений презентації посібника із залучення громадян до політичних процесів:  "Інструментарій для громадян", Вінниця

Інститут "Республіка" запрошує активних громадян Вінниці взяти участь у Форумі-театрі, щоб дізнатись про дієві і креативні методи вирішення проблемних ситуацій у громаді.

Подробнее...

Інформаційні зустрічі для студентів ФІТКІ в межах дисципліни "Навчальна практика"

Печать PDF

Інформаційна зустріч для студентівДля студентів-першокурсників факультету ІТКІ була організована серія інформаційних зустрічей щодо дисципліни "Навчальної практики".

Подробнее...

Back to top
picture02.jpg
keyboard.jpg
aqua-dome-02.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017