EnglishRussianUkrainian

Вакансія мережевого адміністратора у вінницькій лікарні

Друк PDF

Вакансія мережевого адміністратора, ВінницяВідкрито вакансію мережевого адміністратора у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №3 м. Вінниці (Хмельницьке шосе, 96).

Детальніше...

Вакансія мережевого адміністратора у Вінницькому управлінні статистики

Друк PDF

Вакансія адміністрування комп’ютерних мереж, ВінницяГоловне управління статистики у Вінницькій області запрошує прийняти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади головного спеціаліста управління інформаційних технологій з освітою в галузі знань інформаційні технології.

Детальніше...

ТОВ «Вінницька птахофабрика» пропонує технічні вакансії випускникам ВНТУ

Друк PDF

Робота на птахофабриці у ВінниціТОВ «Вінницька птахофабрика» пропонує працевлаштувати випускників ВНТУ. Підприємство запрошує на роботу перспективну та амбіційну молодь з технічною освітою, яка прагне зростати і розвиватись!

Детальніше...

Літні канікули у Німеччині для студентів - шанс вивчити мову, заробити гроші, побачити світ

Друк PDF

Літні канікули у Німеччині для студентів, літо 2017Спеціальні  міжнародні студентські програми передбачають працевлаштування на підприємствах Німеччини на період літніх канікул 2017 року (2-3 місяці). Працедавці пропонують гідні умови праці та заробітну плату. Знання мов у більшості вакансій - не обов'язкове.

Детальніше...

Оголошується конкурс «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рік.

Друк PDF

«Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рікОголошується конкурс «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рік (Ф75). Запити приймаються до 20 лютого 2017 року.

Детальніше...

Наукове стажування у Гамбургу - запрошують 4 представників від ВНТУ

Друк PDF

Наукове стажування у Гамбургу (Німеччина)Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці запрошує 4 представників ВНТУ до участі у Міждисциплінарному науковому стажуванні у Гамбургу (Німеччина), що буде проходити із 05 по 09 грудня 2016 року.

Детальніше...

Вакансії для студентів останніх курсів та випускників ВНТУ у Сперко-Україна

Друк PDF

Робота у Сперко Україна, ВінницяІспансько-українська фармацевтична компанія «СПЕРКО УКРАЇНА» в зв’язку з запуском нового виробництва ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ ЗДІБНИХ і ВІДПОВІДАЛЬНИХ МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ на  вакантні посади. Вакансії зацікавлять студентів та випускників ВНТУ факультетів машинобудування, будівництва, автоматики, радіоелектроніки (ФМТ, ФБТЕГП, ФАКСУ, ФРТЗП).

Детальніше...

Студенти ВНТУ відвідали Підстанцію 750 кВ "Вінницька"

Друк PDF

Підстанція 750 кВ "Вінницька", ФЕЕЕМ, ВНТУ14 листопада 2016 р. для студентів 1-2-го курсів факультету енергетики ВНТУ відбулась екскурсія на Підстанцію 750 кВ "Вінницька", яку організували і провели викладачі кафедри ЕСЕЕМ.

Детальніше...

Студенти ВНТУ відвідали "Барський машинобудівний завод"

Друк PDF

Екскурсія на Браський машзавод26.10.1016 р. студенти факультету машинобудування ВНТУ здійснили екскурсію на ВАТ «Барський машинобудівний завод».

Детальніше...

Новий індустріальний парк у Вороновиці - нові робочі місця для випускників ВНТУ

Друк PDF

Джерело зображення: сайт Vlasno.info http://vlasno.info/media/k2/items/cache/167bbd6cefd5277eede85acd21503457_XL.jpgТри міжнародні компанії створюватимуть у селищі Вороновиця (Вінницький район, Вінницька область) перспективні інвестиційні майданчики. Робоча зустріч представників компаній з представниками місцевої влади відбудеться 11 листопада 2016 р.

Детальніше...

Презентація креативних методів виходу з проблемних ситуацій

Друк PDF

Форум-театр, присвячений презентації посібника із залучення громадян до політичних процесів:  "Інструментарій для громадян", Вінниця

Інститут "Республіка" запрошує активних громадян Вінниці взяти участь у Форумі-театрі, щоб дізнатись про дієві і креативні методи вирішення проблемних ситуацій у громаді.

Детальніше...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
medium.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017