EnglishRussianUkrainian

Fulbright Research and Development Program від фонду ім. Фулбрайта запрошує до участі молодих українських вчених

Печать PDF

Fulbright ResearchКінцевий термін подання заявок на щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США завершується у листопаді!

Подробнее...

Стажування у Словаччині для українців: навчальна програма у Братиславі та розважальний вояж столицями Європи напередодні католицького Різдва

Печать PDF

Стажування у СловаччиніВикладачів, аспірантів, студентів України запрошують на стажування  до Словаччини в Пан-Європейський Університет (Братислава) за програмою "Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті".

Подробнее...

Стажування молодих спеціалістів у міжнародних організаціях за кордоном

Печать PDF

Стажування семінар у ВідніУкраїнців запрошують відвідати семінар "Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ, ЄК", який відбудеться у Відні (Австрія) 15-18 листопада 2016 р.

Подробнее...

Конкур есе "Вплив ІТ-інновацій на освітній процес" від освітньої платформи Preply

Печать PDF

Конкурс есе Preply.comДля абітурієнтів, студентів та аспірантів платформа Preply оголошує конкурс есеїв "Вплив ІТ-інновацій на освітній процес". Учасники, чиї роботи займуть 1-3 місця, отримають грошовий приз.

Подробнее...

Семінар для студентів ВНТУ про те, як втілити у життя ініціативи вінницької молоді

Печать PDF

Семінар Навчальна практика ВНТУ11 жовтня 2016 р. відбувся захід кафедри ІНВ - семінар "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив". На семінар було запрошено студентів 2-3 курсів факультету ЕЕЕМ та інституту ЕБМД.

Подробнее...

Конкурс соціальної реклами для школярів та студентів про академічну доброчесність

Печать PDF

Першоджерело зображення http://www.saiup.org.ua/pro-proekt/Оголошено Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами “Чесність починається з тебе”.

Подробнее...

Стажування у Фінляндії для освітян

Печать PDF

Стажування у Фінляндії для освітянУкраїнських освітнях запрошують до участі в проекті "ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ+СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН" м. Гуйтінен (Фінляндія), 20 – 26 листопада 2016 р.

Подробнее...

Стажування у Фінляндії - інноваційні технології у сільському господарстві та вивчення англійської мови

Печать PDF

Стажування у ФінляндіїОголошено набір на наукове стажування для аграріїв у Фінляндії згідно проекту "СТАЖУВАННЯ В АГРАРНІЙ СФЕРІ У ФІНЛЯНДІЇ +ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ" (20 – 26 листопада 2016, Гуйтінен).

Подробнее...

Грант Фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" - для української молоді

Печать PDF

Німецько-українські зустрічі молоді MEETUPУкраїнську молодь запрошують подавати заявки на грант від Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє". В рамках гранту учасники працюватимeть над міжнародними проектами різної тематики.

Подробнее...

Новий бюлетень щодо навчання та стажування у Німеччині від Інформаційного центру DAAD

Печать PDF

Навчання у НімеччиніВийшов новий Інформаційний бюлетень № 32 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Бюлетень містить корисну інформацію щодо особливостей отримання стипендій та проведення наукових досліджень у Німеччині.

Подробнее...

Вийшов новий випуск інформаційного бюлетеня Програми ім. Фулбрайта

Печать PDF

Інформаційний бюлетень Програм ім. ФулбрайтаВідтепер доступний останній випуск інформаційного бюлетеня щодо Програм ім. Фулбрайта. Бюлетень №14 (Осінь-2016) доступний для вільного скачування.

Подробнее...

Back to top
poltavskiytrz.jpg
keyboard.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017