EnglishRussianUkrainian

Вакансія у Вінниці: інженер технічного відділу

Друк PDF

Вакансія у Вінниці, інженер технічного відділу на посаду інженера-конструктора (радіоінженер, електронщик)ТОВ "Тірас-12" (м. Вінниця) запрошує на роботу фахівців у сфері радіотехніки та електроніки. Вакансія зацікавить випускників та студентів старших курсів факультетів РТЗП, КСА ВНТУ.

Детальніше...

Результати відбору студентів ВНТУ на курси програмування від "Fozzy Group"

Друк PDF

Курси програмування Fozzy Group, ВНТУПредставники "Fozzy Group" відвідали ВНТУ, щоб оголосити результати конкурсного відбору студентів для навчання на курсах програмування. Студенти, які виявляться кращими за результатами навчання на курсах, будуть працевлаштовані у компанії.

Детальніше...

Інформаційні зустрічі для студентів ФІТКІ в межах дисципліни "Навчальна практика"

Друк PDF

Інформаційна зустріч для студентівДля студентів-першокурсників факультету ІТКІ була організована серія інформаційних зустрічей щодо дисципліни "Навчальної практики".

Детальніше...

Вакансії радіомонтажника і контролера на підприємство у Вінниці

Друк PDF

Промавтоматика - робота у Вінниці, вакансії радіомонтажника і контролераТОВ "ПромАвтоматикаВінниця" оголошує конкурс на актуальні вакансії - 27 посад для різних спеціальностей та рівня кваліфікації. Серед них є спеціальності, оптимальні для студентів та випускників ВНТУ.

Детальніше...

Fulbright Research and Development Program від фонду ім. Фулбрайта запрошує до участі молодих українських вчених

Друк PDF

Fulbright ResearchКінцевий термін подання заявок на щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США завершується у листопаді!

Детальніше...

Стажування у Словаччині для українців: навчальна програма у Братиславі та розважальний вояж столицями Європи напередодні католицького Різдва

Друк PDF

Стажування у СловаччиніВикладачів, аспірантів, студентів України запрошують на стажування  до Словаччини в Пан-Європейський Університет (Братислава) за програмою "Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті".

Детальніше...

Стажування у Фінляндії для освітян

Друк PDF

Стажування у Фінляндії для освітянУкраїнських освітнях запрошують до участі в проекті "ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ+СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН" м. Гуйтінен (Фінляндія), 20 – 26 листопада 2016 р.

Детальніше...

Стажування молодих спеціалістів у міжнародних організаціях за кордоном

Друк PDF

Стажування семінар у ВідніУкраїнців запрошують відвідати семінар "Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ, ЄК", який відбудеться у Відні (Австрія) 15-18 листопада 2016 р.

Детальніше...

Стажування у Фінляндії - інноваційні технології у сільському господарстві та вивчення англійської мови

Друк PDF

Стажування у ФінляндіїОголошено набір на наукове стажування для аграріїв у Фінляндії згідно проекту "СТАЖУВАННЯ В АГРАРНІЙ СФЕРІ У ФІНЛЯНДІЇ +ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ" (20 – 26 листопада 2016, Гуйтінен).

Детальніше...

Конкур есе "Вплив ІТ-інновацій на освітній процес" від освітньої платформи Preply

Друк PDF

Конкурс есе Preply.comДля абітурієнтів, студентів та аспірантів платформа Preply оголошує конкурс есеїв "Вплив ІТ-інновацій на освітній процес". Учасники, чиї роботи займуть 1-3 місця, отримають грошовий приз.

Детальніше...

Грант Фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" - для української молоді

Друк PDF

Німецько-українські зустрічі молоді MEETUPУкраїнську молодь запрошують подавати заявки на грант від Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє". В рамках гранту учасники працюватимeть над міжнародними проектами різної тематики.

Детальніше...

Back to top
pic1.jpg
lightpeak.jpg
76132811.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017