Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Відкрита лекція компанії Microsoft відбулась у ВНТУ (стаття з презентацією!)

  • Автор: Super User

Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУПредставники компанії Microsoft завітали до ВНТУ, щоб познайомити викладачів та студентів з трендами ІТ.

13 грудня 2019 року у ВНТУ відбулась відкрита лекція від працівників компанії Mirosoft. Спікерами були: Олександр Краковецький, випускник ВНТУ, CEO, DevRain, Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Proffecional, та Анастасія Головко, представник Microsoft Ukraine. Зустріч була організована зусиллями Факультету комп'ютерних систем та автоматики ВНТУ.

Викладачі та студенти університету дізнались про продукти та рішення Miсrosoft для освіти, про Програму сертифікації для закладів вищої освіти, про сучасні технології та штучний інтелект, про сучасні тренди, які потрібно знати майбутнім спеціалістам у сфері ІТ.

Серед актуальних трендів прозвучали такі напрям, як мультимовність (у значенні - володіння кількома мовами програмування), хмарні технології, мобільні додатки, штучний інтелект та ін.

Останній трендом, про які було згадано, - це soft skills. Спікер пояснив, що можна навчитись програмувати, стати програмістом і виконувати певні завдання. Але, коли з часом з'являється потреба зростати і будувати кар'єру у обраному ІТ-напрямі, без софт-скіллз не обійдешся. Зокрема, найголовнішими м'якими навчиками для айтішника є уміння презентувати себе і свої ідеї, уміння публічно виступати, уміння презентувати проект так, щоб зацікавити аудиторію, уміння переконувати, уміння показати переваги свого продукту тощо.

Презентація спікерів Microsoft (джерело https://www.facebook.com/vbmokin/posts/2821391528087074):

Фотозвіт з відкритої лекції Microsoft у ВНТУ - див. посилання http://photo.vntu.edu.ua/album/417 .

Також буде викладено відео відкритої лекції - слідкуйте за сайтом ВНТУ http://vntu.edu.ua .

Коротий фотозвіт:

Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ
Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ "Відкрита
Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ Відкрита лекції компанії Microsoft у ВНТУ

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна