Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Новий КОНКУРС MEET UP! Стипендії майбутнього - для української молоді

  • Автор: Super User

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді Поїздка до Німеччини, щоб втілити у життя свою ідею - можливість для учасників конкурсу MEET UP! Стипендії майбутнього.

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді розпочинає нову ініціативу MEET UP! Майбутнє, які націлена на подальше зміцнення обміну між Німеччиною та Україною.

Можливість №1. КОНКУРС: MEET UP! Стипендії майбутнього

Для кого? Якщо Ви зацікавлені або маєте ідеї для проектів між Німеччиною та Україною? Ви ще шукаєте партнерську організацію? Ми пропонуємо вам за допомогою MEET UP! Стипендії майбутнього реалізувати свої ідеї, створити нові або поглибити наявні контакти. Стипендії можуть підтримати поїздку в Німеччину з конкретними планами.

Подальша інформація та подача заявок на https://www.meetup-zukunft.de/ua/ 

Дедлан подання заявк: 27 січня 2020 року!

Можливість №2. МEET UP! Майстерня майбутнього об´єднує активних людей з Німеччини та України. У рамках MEET UP! Майстерні майбутнього у 2020 році понад 100 активних керівників проектів зустрінуться з новими зацікавленими з обох країн у Берліні. Реєстрація до січня 2020 року на https://www.meetup-zukunft.de/ua/ 

Можливість №3. MEET UP! Гра: Як добре Ви знаєте Україну та Німеччину? Що Ви знаєте про культуру, ландшафт та історію? Перевірте свої знання в нашій новій грі! https://www.meetup-zukunft.de/ua/#game 

Можливість №4. Новий КОНКУРС: Культура для змін 2020.

Нова програма партнерства Українського культурного фонду та програми підтримки “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді” Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ) спрямована на посилення українсько-німецької співпраці та спільний пошук відповідей на виклики сучасного світу через підтримку культурного діалогу та створення спільних культурно-мистецьких продуктів.

Дедлайн подачі заявок – 31 січня 2020 року!

Більше інформації та формуляри заявок тут: https://ucf.in.ua/m_programs/5dbb75dc06c9e045c06490d2 

Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини між Німеччиною та Україною й надати підтримку молодим людям з активною позицією. Більше про програму підтримки та окремі проекти Ви дізнаєтеся на www.stiftung-evz.de/meetup-ua 

Більше інформації: див. на сторінках www.facebook.com/meetup.evz  та www.instagram.com/meetup.evz/ 

MEET UP! Deutsch-ukrainische Jugendbegegnungen

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

www.facebook.com/meetup.evz 

www.instagram.com/meetup.evz/ 

www.stiftung-evz.de/meetup 

Stiftung "Erinnerung, Verantwortung und Zukunft" (EVZ)

Friedrichstraße 200

10117 Berlin

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна