Підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Польщі

Підвищення кваліфікації у Польщі для педагогів та викладачівВикладачі ВНТУ мають можливість пройти підвищення кваліфікації за кордоном.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University м. Новий Сонч, Польща http://wsb-nlu.edu.pl

Проходження програми підвищення кваліфікації відбувається в online-форматі  на базі інноваційної цифрової платформи CloudA - унікальній інноваційній розробці Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

Деталі щодо умов участі на сайті університету за посиланням: https://www.wsb-nlu.edu.pl/en/internship

Реєстрація на сайті університету за посиланням: https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Formularz/81

Термін подання заявок (реєстрації на програму) до 20 червня 2020 року.

Інформація про програму - у файлі.

ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ педагогічних працівників «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології»

(150 годин, 5 кредитів ECTS)

29 червня – 31 липня 2020 р.

Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University Польща

Модуль 1. Дистанційна освіта: досвід та перспективи. (30 год/1 кредит ECTS)

1.1 Підготовка висококваліфікованих фахівців в ХХІ столітті: роль та можливості дистанційної освіти.

1.2 Інноваційне лідерство Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University в дистанційній освіті: унікальні можливості інтегрованої ІТ-системи CloudA.

1.3 Дистанційна освіта в цифрову епоху: погляд в майбутнє.

Модуль 2. Дистанційне навчання в дії. ІТ-система CloudA: комплексне обслуговування студента. (60 год/2 кредити ECTS)

2.1 Розклад, навчальні плани та віртуальний журнал.

2.2 Навчальні матеріали, завдання, тести, оцінка.

2.3 Участь в інтерактивних заняттях і контакт з лекторами.

2.4 Обробка платежів, стипендії, формування та подача заявок на вступ.

2.5 Обробка дипломних робіт.

2.6 Мобільний додаток для дистанційного навчання.

Модуль 3. Мультитрансляція. Використання передових досягнень цифрових технологій в дистанційній освіті. (30 год/1 кредит ECTS)

3.1 Відмінність мультитрансляціі від класичних форм дистанційного електронного навчання.

3.2. Мультипередача класів (одночасна передача потоків даних, видимих учасникам в окремих вікнах).

3.3 Участь у заняттях з будь-якої точки світу за допомогою будь-якого мобільного пристрою.

Модуль 4. Особливості роботи викладача на сучасній цифровій дистанційній платформі. (30 год/1 кредит ECTS)

4.1 Розвиток техніко-інформаційних компетентностей, необхідних для роботи в цифрову епоху.

4.2 Соціокультурні та мовні компетентності сучасного викладача.

4.3 Набуття компетентностей та розвиток професійних здібностей педагогічних працівників за допомогою цифрових технологій.

Заняття проходять в дистанційній формі.

Всім, хто успішно пройде програму підвищення кваліфікації, надається відповідний сертифікат про підвищення кваліфікації (150 годин, 5 кредитів ECTS).