Stanford University запускає стипендіальну програму для українців

Спеціальна програма стипендій для україннців The Ukrainian Emerging Leaders Program в Стенфордському УніверситетіСтартує спеціальна програма стипендій для українців The Ukrainian Emerging Leaders Program в Стенфордському Університеті. Програма націлена на реформаторів, політиків, юристів, підприємців і творців соціальних проектів, лідерів громадських організацій.

Заявки на участь у програмі приймаються до 15 лютого 2017 р.

Із всіх кандидатів університет відбере трьох учасників.

Результати відбору будуть оголошені у квітні 2017. Троє переможців поїдуть у Кремнієву Доліну на 10-місячний курс навчання у вересні цього року. Кожному з учасників покладається стипендія в $70 000, крім того, університет покриває видатки на релокейт. Спонсорами програми стали Western NIS Enterprise Fund, Святослав Вакарчук і Томаш Фіала.

У рамках програми стипендіати самостійно обиратимуть будь-які курси, конструюватимуть програму навчання,  знайомитимуться й працюватимуть з іншими організаціями по всьому кампусу університету, розвивати власні проекти.

Кандидати повинні відповідати шести критеріям:
1.    Українське громадянство й плани повернутися в Україну після закінчення програми.
2.    Вік не моложе 28 років.
3.    Видатні досягнення в областях демократії, розвитку й верховенства права.
4.    Не менш 5 років досвіду роботи.
5.    Не підходять кандидати, які фултайм навчаються в інших вузах.
6.    Робочий рівень англійського.

Докладніше: