Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Стартує навчання у Стартап Школі "Sikorsky Challenge" міста Вінниці!

  • Автор: Super User

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці відкриває двері бажаючим отримати знання з впровадження інноваційних розробок та навчитись, як власні ідеї перетворювати у діючі стартап-компанії.

Перший етап навчання в зазначеній Стартап Школі буде відбуватись з лютого до червня тричі у другій половині дня невеликими короткотривалими сесіями декілька днів поспіль. А в проміжку між ними раз на тиждень для слухачів школи будуть проводитись майстер-класи від провідних спікерів, досвідчених представників ІТ компаній та стартап проектів.

Бажаючи навчатись у Стартап Школі запрошуємо заповнити реєстраційну форму та пройти співбесіду для відбору на безкоштовне навчання цього року - https://goo.gl/forms/q2DUqimPnXKGgqH63

Останній термін реєстрації - 25.01.17.

Початок навчання - 06.02.17.

"Студентська молодь – найбільш прогресивна, активна і вільна від стереотипів мислення частина населення. Саме ви, студенти, щодня стаєте рушійною силою для модернізації та розвитку українського суспільства. Ви усвідомлюєте, що високі здобутки в житті досягаються лише наполегливою працею, і тільки від вас залежить, яким буде майбутнє України. Адміністрація університету зацікавлена заохотити прагнення молодих людей до максимально ефективного втілення їх професійних задумів. Саме тому ми всіляко підтримуємо творчі та бізнес-ініціативи як наших студентів, так і всіх охочих, адже слухачем Стартап Школи може стати кожний, незалежно від віку. Не бійтесь пропонувати креативні ідеї, нестандартні шляхи вирішення наявних проблем та нові застосування відомих речей і явищ! Надати вам алгоритм дій, механізм реалізації ваших ідей і покликана Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці." – переконаний ректор Грабко В. В.

Детальніше на сайті - http://startup.vntu.edu.ua/

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна