Хочеш виграти 500 000 грн? Бери участь в IT-чемпіонаті в січні 2017 р.

ІТ-чемпіонат, Вінниця, Золотий байт, програмуванняПрограмістів Вінниці запрошують долучитись до конкурсу "Золотий байт" - ІТ-чемпіонату для молоді, що прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері ІТ-технологій, дизайну і комунікації.

Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів "Золотий байт" продовжує прийом заявок для участі в чемпіонаті. Учасники можуть зареєструватись до 31 січня 2017 року на сайті www.goldenbyte.org

Конкурc відбувається в 3 етапи:
1 етап - реєстрація, виконання проектів-завдань 1-го етапу;
2 етап - регіональні відбіркові тури для тих, хто пройшов відбірковий 1-ий етап;
3 етап - міжнародний фінал, в якому братимуть участь від 14 до 25 команд-переможниць попереднього етапу.

Більше інформації про чемпіонат: www.goldenbyte.org

Слідкувати за новинами: http://vk.com/goldenbyte

ІТ-чемпіонат, Вінниця