Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Студенти ВНТУ отримують дипломи європейського зразка польського та португальського університетів

ВНТУ має угоди про «Подвійний диплом» з Люблінською Політехнікою (Польща), де на сьогодні 13 наших студентів навчаються на різних магістерських програмах, та Новим університетом Лісабону (Португалія), в якому практична реалізація угоди розпочнеться з нового навчального року.

Результатом буде отримання студентами ВНТУ дипломів європейського зразка польського та португальського університетів, а також нашого університету. Міністерство освіти та науки України схвалило даний напрямок міжнародної співпраці ВНТУ. Наявність можливостей отримання дипломів двох університетів сприятиме зменшенню відтоку українських абітурієнтів на перший курс до європейських університетів та підсилить профорієнтаційну роботу по залученню молоді саме до нашого університету. Зараз продовжується робота по укладенню аналогічних договорів з іншими європейськими університетами. Запрошуємо студентів до участі в реалізації таких програм.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна