Відбір тренерів для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

Оголошується конкурс кандидатів для участі у тренінгу для тренерів з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.Оголошується конкурс кандидатів для участі у тренінгу для тренерів з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

На підставі спільних домовленостей Інституту вищої освіти НАПН України, Центру досліджень вищої освіти (Чеська Республіка), Благодійного Фонду «Інститут розвитку освіти» та за підтримки Міністерства освіти і науки України

у межах реалізації проектів:

- «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» (фінансується Агентство розвитку Чехії)

- та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» (фінансується Міжнародним Фондом «Відродження»)

оголошується конкурс кандидатів для участі у тренінгу для тренерів з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

У результаті конкурсу заплановано відбір, підготовка і сертифікація 40 тренерів для їх подальшого залучення у формування і розвиток мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно до 31 серпня 2018 р. на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати лист (тема – Конкурс) і подати такі документи українською мовою:

- CV, яке, окрім іншого, має містити фото, інформацію про:

рівень володіння англійською мовою;

досвід викладання у вищій освіті або освіті для дорослих;

досвід/знання у сфері забезпечення якості у вищій освіті.

- Мотиваційний лист, у якому, окрім іншого, необхідно засвідчити готовність приїхати до Києва на 4-х денний тренінг для тренерів (вересень-листопад 2018 р.), відповідально пройти навчання та сертифікаційну процедуру.

Відбір учасників буде здійснюватися з 1 по 10 вересня 2018 р. на основі аналізу поданих документів та інтерв’ю (по телефону).

Інформація про тренінг та умови участі:

- Тривалість тренінгу – 4 дні.

- Місце проведення – Київ, Інститут вищої освіти НАПН України.

- Проведення тренінгів (для 2-х потоків, кожний для 20 учасників) відбудеться у період з 17 вересня по 3 листопада 2018 р. (точні дати будуть повідомлені учасникам додатково, учасник зможе вибрати одну із запропонованих дат).

- Мова проведення – українська та англійська (переклад забезпечуватися НЕ буде).

- Процедура сертифікації передбачає складання он-лайн тесту (українською мовою)  та проведення на базі свого закладу вищої освіти 1 тренінгу для 20 учасників – потенційних експертів із забезпечення якості вищої освіти.

- Участь у тренінгу – безкоштовна.

- Витрати на приїзд та проживання у Києві учасник покриває самостійно.

- У результаті успішного проходження сертифікації учасник отримує:

міжнародний сертифікат (Центру досліджень вищої освіти (Чеська Республіка) та Інституту вищої освіти НАПН України,) про успішне завершення тренінгу для тренерів;

сертифікат у межах Програми підвищення кваліфікації Інституту вищої освіти НАПН України.

Контакти: Інститут вищої освіти НАПН України, тел. (044) 286-62-98 або 286-68-04.