Як скласти резюме, яке дочитають до кінця?

• Автор: Canva

Cервіс Canva для написання резюмеТеатр починається з вішалки. А з чого починається фахівець?

Студентам ВНТУ, які прагнуть стати фахівцями і успішно знайти роботу, відповідають спеціалісти порталу Canva https://www.canva.com/uk_ua/:

Абсолютно вірно! Ваш квиток у професійний світ – це резюме. А зустрінуть вас з парадного входу  чи доведеться пробиратися крізь чорний, залежить від вас. І ми маємо гарну новину! Уже на вході ви можете обійти досвідчених спеців – навіть якщо ваш послужний список поки що складається з рядка про закінчення школи,а рекомендацію вам написала люба бабуся.

Питаєте, як? Складіть резюме, яке запам’ятається. Це може видатися дуже непростою справою, адже всі резюме зазвичай виглядають однаково. А у вас є, в середньому, лише 30 секунд, аби викликати бажання уважно дочитати до кінця... Тут важливо все: поєднання кольорів, якість зображень, обраний шрифт – адже саме візуальне враження стане першим!

Саме тому розробники графічного онлайн-редактора Canva подбали про те, щоб у вас було все необхідне для створення зрозумілої, вичерпної та привабливої  історії професіонала, створивши конструктор резюме.

Canva пропонує зробити наступні кроки та створити резюме успішного кандидата:
-     Якщо Ви використовуєте сервіс вперше – зареєструйтеся. Після цього Ви отримаєте безкоштовний доступ до більшості функцій.
-     Використайте поле пошуку, щоб знайти колекцію з сотень безкоштовних шаблонів Canva, над якими працювали професійні дизайнери. Оберіть серед них один на свій смак.

-     Відредагуйте текст, щоб розказати про себе та свій професійний досвід.

-     Змініть кольори, фон, шрифти чи положення блоків, як вам подобається. Все працює за принципом «drag-and-drop», тобто простого перетягування з утриманням кнопки миші. Ви можете додати готові або власні елементи чи створити графіки, які візуально підкреслять ваше професійне зростання – Canva розроблений, щоб ви могли виразити свою індивідуальність. На вкладках ліворуч ви знайдете все необхідне, а за допомогою верхнього меню зможете налаштувати будь-який елемент свого дизайну – просто клікніть на нього та побачите доступні можливості.
-     Завантажте, роздрукуйте або відразу поділіться своїм резюме з потенційним роботодавцем.  Для цього скористайтеся кнопками, розміщеними праворуч нагорі.

Створювати, редагувати та розсилати резюме з Canva можна в дорозі, на нудному фільмі в кіно або під партою під час лекції – достатньо завантажити застосунки з Google Play і App Store на ваші присторії  Android  чи  iPhone та iPad.

А якщо вам потрібна порада друзів, тоді просто запросіть їх у Canva і дозвольте внести свої правки.

Розповідати про себе із Canva легко та цікаво! А якщо так, то чому б не піти далі? Адже є багато історій, які заслуговують на те, щоб бути розказаними красиво!

Завдяки Canva графічний дизайн став доступним широкій аудиторії. Цей онлайн-редактор вирізняє інтуїтивне управління та повний функціонал водночас. Ви можете не бути дизайнером, але й цупити чужих ілюстрацій з Інтернету для презентацій та проектів більше не потрібно. Оформлення соціальних мереж, створення матеріалів рекламних кампаній, запрошення на родинні свята – з Canva будь-які візуальні матеріали, що виходитимуть з ваших рук, будуть виглядати професійно.

І, до речі, рядок «Вільно володію графічним редактором Canva» додасть балів вашому резюме ;).

Сайт Canva: див. посилання.