День кар'єри у ВНТУ 27/02/19 - місце зустрічі підприємств, студентів, школярів

День кар'єри у ВНТУ, 27 лютого 2019 р., Ярмарок вакансій, Ярмарок спеціальностей ВНТУПро спеціальності 3-го тисячоліття та тенденції ринку праці України та світу дізнаються гості заходу "День кар'єри у ВНТУ" 27 лютого 2019 року (середа).

27 лютого 2019 року у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться інформаційний масовий захід "День кар’єри" тривалістю з 14.00 до 16.00.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/2242106902777574/

Місце проведення "Дня кар’єри": ВНТУ, Вінниця, Хмельницьке шосе, 95 (зупинка "Технічний університет").
Захід спрямований на учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці та області та на студентів Вінницького національного технічного університету.

Мета події: знайомство молоді з ринком праці Подільського регіону та його тенденціями.

Організатори: Вінницький національний технічний університет та Вінницький міський центр зайнятості за підтримки Вінницького обласного центру зайнятості.

Учасники: учні загальноосвітніх навчальних закладі (10-11 клас), коледжів, гімназій, ліцеїв м. Вінниці та Вінницької області, студенти ВНТУ (бакалаврат 1-4 курс, магістратура 1 курс).

Реєстрація для школярів, які хочуть отримати консультацію щодо спеціальностей чи вступу до ВНТУ у 2019 році: https://goo.gl/D9QmH2

Реєстрація для підприємств, які шукають кадри за спеціальностями ВНТУ і хотіли б взяти участь у заході: https://goo.gl/TNZVgv

"День кар’єри" складається з двох частин:
частина 1 – для школярів "День відкритих дверей",
частина 2 – для студентів ВНТУ "Ярмарок вакансій".
У заході братимуть участь біля 20 ринкоутворюючих підприємств Подільського регіону.

Програма заходу "День кар'єри у ВНТУ" (скачати):

І ЕТАП – УЧНІВСЬКИЙ
"ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" (14.00-16.00)
1. Презентація спеціальностей ВНТУ - 14.00-15.00 - актова зала ВНТУ (корпус №2, пов. 1):
– офіційна частина:
- виступи адміністрації, директора ВРЦОЯО, представників центрів зайнятості;
- виступи представників факультетів – студентів, аспірантів – з розпов. про спеціальності і факультети
2. Ярмарок інформації - 14.00-16.00 - хол корпусу №2:
- презентації спеціальностей і факультетів, спілкування з представниками факультетів;
- майстер-класи, конкурси;
- презентації молодіжних організацій ВНТУ (студ. самоврядування, Енактус та ін.);
- профорієнтаційне тестування від представників Вінницького міського центру зайнятості.

2 ЕТАП – СТУДЕНТСЬКИЙ
"ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ" (14.30-16.00)
1. Спілкування з роботодавцями - 14.30-16.00 - хол 2-го поверху ГНК (9-ий корпус)
- зі студентами 3 курсу, які йдуть на виробничу практику з 06.05.19 до 21.06.19;
- зі студентами-випускниками;
- студентами початкових курсів.
Студенти повинні мати при собі резюме.
2. Презентації роботодавців - 14.30-15.00 -  конференц-зала (222 ГНК), зала ректорату (210 ГНК):
- вступний виступ представника кафедри ІНВ та центру зайнятості (до 5 хв.);
- презентації роботодавців (регламент – до 3 хв., за потреби – буде поділ виступів за тематичними групами)
3. Тестування софт-скіллз від представників Вінницького обласного центру зайнятості - 14.30-16.00 - хол 2-го поверху ГНК (9-ий корпус)
4. Тренінг "Техніка пошуку роботи" – проводить представник Вінницького обласного центру зайнятості (1 чи 2 групи залежно від к-сті бажаючих) - тренінговий центр (201 ГНК), реєстрація для студентів https://goo.gl/forms/g8464i5MWZah9c1k1

На завершення - відгуки про підприємства та спеціальності на "фотосушці"!