Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Організатори Міжнародної конференції запрошує науковців обговорити проблеми розвитку науки

  • Автор: Super User

Проблемам розвитку сучасної науки присвячено конференцію у Переяслав-Хмельницькому, на яку запрошують молодих учених ВНТУ.

Подія: ХІХ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ««Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

Місце: Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Дати: 31 серпня 2019 р.

Умови: останній термін подання статтей – 30 серпня 2019 р. (включно); вартість участі в конференції та розміщення статті в електронному збірнику складає: оргвнесок – 100 грн. (в оргнесок входить оплата за розміщення на сайті, верстка макету, редагування текстів, електронний сертифікат); об’єм статті – не більше 7 сторінок (скачати збірник можна буде через тиждень після закінчення роботи конференції за адресою http://conferences.neasmo.org.ua/  натиснувши на слова «ЗАВАНТАЖИТИ ЗБІРНИК»). 

Файли з подробицями (секції, вимоги до статей, реквізити для оплати): для українських учасників, для закордонних учасників

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна