Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Статті

Система тестування 'Тест Контроль ІнІНВ'

Заліки по робочому триместру у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФРТЗП відбуваються у формі комп'ютерних тестів. Пропонуємо студентам ознайомитись з системою тестування та випробувати свої сили у пробному тестуванні за адресою http://test-ininv.vntu.edu.ua/ (або Дзеркало http://goo.gl/fww3z1). Перед початком пробного тестування обов'язково ознайомтесь з ІНСТРУКЦІЄЮ (або Дзеркало http://goo.gl/F5ixoZ)

Система тестування 'Тест Контроль ІнІНВ', що працює на базі комплексу Opentest 2.0 Харківського національного університету електроніки, дозволяє провести оцінювання рівня теоретичних знань та практичних навичок студентів за допомогою сучасних інноваційних Інтернет-технологій.
Застосування тестів для оцінки знань студентів надає процесу оцінювання рис
- об'єктивності (вплив суб'єктивного чинника (викладача чи студента) зводиться до мінімуму),
- зіставності (з'являється можливість ранжирувати вибірку студентів за рівнем оволодіння навчальною дисципліною),
- вичерпності (досліджується зріз знань студентів з усіх тем навчальної дисципліни).
Система тестування містить базу питань з ряду навчальних дисциплін. Спеціальні програмні інструменти надають можливість викладачу аналізувати якість тестових завдань та за потреби - модифікувати їх. Результати тестування інформують педагога про якість власного викладання та перелік тем, що вимагають поглибленого чи вдосконаленого вивчення тією чи іншою групою студентів.
Студенти, оцінюючи власні навчальні досягнення за допомогою 'Тест Контроль ІнІНВ', отримують доступ до інструменту вимірювання рівня знань – гарантовано неупередженого та безвідмовного.

Як проходити робочий триместр?

На зборах перед початком робочого триместру кожен студент отримує два документи - "Направлення" та "Офіційний відзив". Маючи ці два документи на руках, студенти приступають до роботи - 20 травня 2013 р.

Детальніше...

Правила ефективного спілкування з роботодавцем

Для вигідного працевлаштування не достатньо червоного диплома та глибоких знань, якщо ви не знаєте основних правил спілкування з потенційним роботодавцем. Навпаки, у вас з'явиться можливість отримати вигідну пропозицію, якщо ви і знайомі з цими правилами, і вміло їх застосовуєте. Це не дасть вам стовідсоткової гарантії працевлаштування, але завжди допоможе остерегтись небажаних помилок.

Детальніше...

Як написати резюме

Під час влаштування на роботу випускники повинні намагатись донести до роботодавця всі свої здібності, знання, навички та переконати в тому, що без них він може втратити ймовірну вигоду. Здійснити це можна через мережу кадрових агентств або самостійно, розсилаючи резюме на підприємства та в організації різної форми власності. Однак написати своє “Резюме” так, щоб на нього звернули увагу, а не відклали назавжди в теку на край столу, досить складно. Досвід показує, що при його створенні слід дотримуватись певних вимог, основні з яких приведено нижче.

Детальніше...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна