Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Статті

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників у галузі метрології, оптотехніки, систем управління та автоматизації виробництва

Центр створений у 2014 році з метою підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників в галузі метрології, стандартизації, сертифікації.

Директором центру є Володимир Миколайович СевастьяновОлександр Миколайович Возняк, к.т.н., доцент (моб. тел. 050 536 85 59, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , ауд. 5404 (кафедра МПА)).

До навчального процесу залучено досвідчених викладачів кафедри метролології та промислової автоматики ВНТУ (кафедра МПА, ауд. 5410, корпус 5 ВНТУ), які регулярно проходять перепідготовку у Вінницькому центрі метрології.

Тривалість навчання в Центрі – 2 тижні. Набір слухачів триває впродовж року. Дата початку навчального курсу - в міру наповнення груп.
Після закінчення навчання відбувається підсумкове тестування. Слухачі отримують документ встановленого зразка – сертифікат і додаток з оцінками.

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників в галузі метрології, стандартизації, сертифікації

Щоб пройти підвищення кваліфікації в галузі метрології, стандартизації, сертифікації, звертайтесь за адресою:
ВНТУ, м. Вінниця, Хмельницьке шосе 95, корпус 5, ауд. 5404, моб. тел.  050 536 85 59 , тел. кафедри МПА +38 0432 598 672

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних і керівних працівників машинобудування та транспорту

Центр створений у 2005 році з метою створення умов для підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників у галузі машинобудування та транспорту.

Директором центру є кандидат технічних наук, доцент Олена Павлівна Шиліна (тел. (0432) 59-82-62).

Підвищення кваліфікації та перепідготовка фахівців здійснюється з таких напрямків:

 • підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів у галузі машинобудування та транспорту;
 • реалізація додаткових освітніх програм, до яких відноситься підвищення кваліфікації, стажування, професійна перепідготовка викладачів автосправи;
 • підвищення кваліфікації викладачів технікумів, професійно-технічних та інших закладів;
 • організація освоєння й застосування нових програмних і технічних засобів САПР, накопичення і систематизація загального й тематичного прикладного програмного забезпечення;
 • створення фонду наукового та виробничо-технічного досвіду нових технологій в галузі машинобудування та транспорту.

На підвищення кваліфікації приймаються особи з вищою і середньою спеціальною освітою. Навчання проводиться з відривом, без відриву і з частковим відривом від виробництва, а також у поєднанні цих форм згідно запропонованих програм, а також із напрямків, запропонованих організаціями, які направляють фахівців на навчання.

Комплектування груп слухачів центру здійснюється на основі багатосторонніх договорів і контрактів між ВНТУ і організаціями, підприємствами й установами та окремими громадянами.

Навчальний процес проводиться з використанням сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій та методик викладання досвідченими викладачами університету.

По завершенню видається посвідчення встановленого зразка, що засвідчує перепідготовку з відповідного напрямку.

Центр підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів в галузі енергетики

Створений як факультет підвищення кваліфікації в галузі енергетики наказом Міністерства енергетики та електрифікації СРСР і Міністерства вищої та середньої освіти УРСР у складі Вінницького політехнічного інституту в 1987 році.

Основним завданням центру є поглиблення спеціальних знань керівників і фахівців в галузі енергетики для творчого розв'язання виробничих, конструкторських, технологічних, економічних та інших проблем за допомогою оперативного застосування досягнень науки, обчислювальної техніки, передового вітчизняного та зарубіжного досвіду.

Рубаненко О.Є.Навчання слухачів проводиться з відривом, без відриву та з частковим відривом від виробництва. Комплектування груп слухачів центру здійснюється на підставі прямих госпрозрахункових договорів з підприємствами, науковими, проектними організаціями і окремими громадянами. Основними напрямками підвищення кваліфікації керівних кадрів та спеціалістів в галузі енергетики є:

 • нові методи експлуатації, обслуговування та ремонту розподільчих мереж;
 • нові методи ремонту під напругою ЛЕП високої напруги;
 • діагностика високовольтного обладнання;
 • енергонагляд та енергоінспекція;
 • охорона праці, технічна безпека та надзвичайні ситуації на виробництві;
 • застосування комп'ютерної техніки в енергетиці;
 • підвищення ефективності оперативного керування електричними мережами в умовах ринкових відносин.

Виконує обов’язки начальника центру к.т.н., доцент Рубаненко Олександр Євгенійович (тел.: (0432) 59-83-77, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Центр має ряд спеціалізованих аудиторій та лабораторії. Заняття проводять висококваліфіковані науковці університету, а також провідні спеціалісти з виробництва.

За період з 1988 по 2009 р. в центрі пройшли перепідготовку понад 4000 слухачів, у тому числі 205 іноземних представників з Болгарії, В'єтнаму, Куби та Китаю.

Центр підвищення кваліфікації з сучасних комп'ютерних технологій

Тетяна Іванівна Трояновська, викладач, ВНТУЦентр створений у 2001 році з метою надання освітніх послуг професорсько-викладацькому складу та співробітникам університету, а також усім бажаючим, які мають вищу або середню технічну освіту, з підвищення рівня сучасної комп'ютерної грамотності та знань новітніх інформаційних технологій.

Директором центру є к.т.н. Тетяна Іванівна Трояновська (тел. + 38 0432 59 83 79 (кафедра "Обчислювальної техніки"); ауд. 2328 (корпус 2 ВНТУ), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Тетяна Трояновська викладає та асистує дисципліни, пов’язані з комп’ютерними мережами, є автором понад 40 наукових праць, отримала свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір, є співавтором та виконавцем науково-технічної продукції ( «Розробка та впровадження технології обробки та подання інформації в системах комп’ютеризованої підготовки спеціалістів»), розробляє та впроваджує навчально-інноваційні проекти щодо підготовки ІТ-фахівців.

В Центрі підвищення кваліфікації з сучасних комп'ютерних технологій проводиться підготовка фахівців з таких напрямків:

 • сучасні комп'ютерні технології в освіті;
 • сучасні комп'ютерні технології в офісі;
 • мережеве адміністрування;
 • програмування;
 • геоінформаційні системи та технології;
 • інформаційна безпека та захист персональних даних;
 • 1С: Бухгалтерія.

Навчальний процес забезпечується досвідченими викладачами, які пройшли інструкторський тренінг і тестування в авторизованому навчальному центрі "КвазарМікро" та отримали міжнародний сертифікат Microsoft та Novell.

Після закінчення навчання за короткостроковим терміном слухачам видається документ встановленого зразка без присвоєння кваліфікації. Слухачам з тривалим терміном навчання додатково видається сертифікат фахівця при умові успішного складання тестів.

Центр підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів керівних працівників і спеціалістів будівельних організацій

Центр було створено у 1987 році у статусі спеціалізованого факультету в структурі навчального закладу. На сьогодні його діяльність пов'язана з наданням освітніх послуг по підвищенню кваліфікації і перепідготовці керівників та спеціалістів будівельних організацій.

Навчальний процес забезпечують досвідчені викладачі кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності ВНТУ, які регулярно проводять перепідготовку в Головному навчально-методичному центрі Держнаглядохоронпраці України, а також інших фахових кафедр.

Розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації на базі центру створено регіональний підрозділ модульного професійного навчання та обласний навчально-інформаційний центр з охорони праці, який включає сучасний комп'ютерний клас, спеціальні лабораторії для проведення навчання з робіт, що мають підвищену небезпеку, лекційну залу.

Центр плідно співпрацює з Вінницьким обласним центром зайнятості. Щорічно проходять навчання та перепідготовку близько 500 осіб.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 192 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна