1З осені 2014 року студенти вищих навчальних закладів України отримали додаткові гарантії щодо можливості навчатись у Польщі. Для цього відкрито спеціальну програму "Польський Еразмус для України". Завдяки зустрічі Сергія Квіта, Міністра освіти і науки України, та Лени Колярської-Бобінської, Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща, починається короткостроковий освітній курс, розрахований на 2014/2015 навчальний рік.

1Польська Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) запрошує українських громадян на бізнес-стажування за кордоном. Пропонується 2 програми, призначені для власників, керівників та працівників малого та середнього бізнесу. Всі учасники отримають сертифікати про проходження закордонного стажування.

1Продовження добірки міжнародних програм, до яких можуть долучитись студенти, викладачі, науковці українських ВНЗ.  Термін подачі заявок для участі в перелічених освітніх проектах спливає восени 2014 року.

00Студенти, викладачі, науковці українських ВНЗ мають можливість долучитись до міжнародних освітніх проектів. Інститут ІНВ пропонує добірку програм, в яких термін подання заявок спливає восени 2014 року.

1В Києві запрацював Інститут професійних кваліфікацій, метою котрого є організація та підтримка діалогу між освітянами і роботодавцями. В його роботі прийматимуть участь представники вищої школи та українські підприємці, зацікавлені в насиченні ринку праці дійсно кваліфікованими молодими фахівцями.

1Впродовж осені завершуються терміни подання заявок для участі в кількох стипендіальних конкурсах Програми ім. Фулбрайта. Галузі спеціалізації, в яких пропонується проводити дослідження і навчатись, такі: гуманітарні, соціальні, точні, технічні, природничі дисципліни.

1З 10 вересня 2014 р. розпочинається реєстрація студентів 3-курсу ВНТУ на проведення робочого триместру та літніх канікул у США за міжнародною програмою WORK&TRAVEL.

Корисно для навчання та працевлаштування