1Новий список грантів на навчання, стажування для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ.

1Студентів останніх курсів, випускників, молодих спеціалістів запрошують прийняти участь у навчальному курсі "Бізнес Адаптація". Курси організовує Вінницький обласний Молодіжний центр праці.  Навчальні матеріали допоможуть молодим людям адаптувати свої знання до вимог сучасного бізнес-середовища.

1З 02 березня по 17 квітня 2015 року триватиме практична підготовка студентів 2-3 курсів. Роботи вестимуться в другій половині дня впродовж весняного триместру 2014-15 н.р. Студенти мають відпрацювати 40 годин.

1Металургійна чеська компанія "ArcelorMittal Ostrava" шукає нових співробітників серед випускників українських вузів, які мають кваліфікацію інженер-технологу. Резюме приймаються до 15 березня 2015 р. Перевагу отримають ті, хто гнучко мислить, володіє англійською мовою, має бажання брати участь в розвитку інноваційних проектів в Чехії.

1Китайський уряд виділив кошти для навчання 56 українських студентів в університетах КНР. Їм пропонується пройти повний курс навчання в 2015-2016 навчальному році. Освітні рівні претендентів на стипендії: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

1Fulbright Graduate Student Program пропонує студентам старших курсів та випускникам ВНЗ долучитись до конкурсу, щоб здобути степінь магістра за кордоном.

1Літня школа слов'янських студій у Чеській Республіці запрошує студентів і викладачів ВНЗ вивчати чеську мову.

1KIC InnoEnergy запрошує студентів України до участі в Магістерських та Докторських програмах. Програми розвивають підприємницькі здібності, а також знайомлять з інноваціями в галузі відновлювальної енергетики.

1Викладачі українських ВНЗ мають можливість пройти закордонне стажування за програмою Фундації CEASC (Польща). Програма розрахована на 108 годин і триватиме 7 днів (з 8 до 14 березня 2015 р.). Учасники отримають сертифікати про післядипломну освіту.

Корисно для навчання та працевлаштування