Інформаційна зустріч для студентівДля студентів-першокурсників факультету ІТКІ була організована серія інформаційних зустрічей щодо дисципліни "Навчальної практики".

Промавтоматика - робота у Вінниці, вакансії радіомонтажника і контролераТОВ "ПромАвтоматикаВінниця" оголошує конкурс на актуальні вакансії - 27 посад для різних спеціальностей та рівня кваліфікації. Серед них є спеціальності, оптимальні для студентів та випускників ВНТУ.

Fulbright ResearchКінцевий термін подання заявок на щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США завершується у листопаді!

Стажування у СловаччиніВикладачів, аспірантів, студентів України запрошують на стажування  до Словаччини в Пан-Європейський Університет (Братислава) за програмою "Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті".

Стажування у Фінляндії для освітянУкраїнських освітнях запрошують до участі в проекті "ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ+СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН" м. Гуйтінен (Фінляндія), 20 – 26 листопада 2016 р.

Стажування семінар у ВідніУкраїнців запрошують відвідати семінар "Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ, ЄК", який відбудеться у Відні (Австрія) 15-18 листопада 2016 р.

Стажування у ФінляндіїОголошено набір на наукове стажування для аграріїв у Фінляндії згідно проекту "СТАЖУВАННЯ В АГРАРНІЙ СФЕРІ У ФІНЛЯНДІЇ +ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ" (20 – 26 листопада 2016, Гуйтінен).

Конкурс есе Preply.comДля абітурієнтів, студентів та аспірантів платформа Preply оголошує конкурс есеїв "Вплив ІТ-інновацій на освітній процес". Учасники, чиї роботи займуть 1-3 місця, отримають грошовий приз.

Німецько-українські зустрічі молоді MEETUPУкраїнську молодь запрошують подавати заявки на грант від Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє". В рамках гранту учасники працюватимeть над міжнародними проектами різної тематики.

Семінар Навчальна практика ВНТУ11 жовтня 2016 р. відбувся захід кафедри ІНВ - семінар "Активна життєва позиція: співпраця з депутатами міськради для втілення студентських ініціатив". На семінар було запрошено студентів 2-3 курсів факультету ЕЕЕМ та інституту ЕБМД.

Навчання у НімеччиніВийшов новий Інформаційний бюлетень № 32 від Інформаційного центру DAAD у Києві. Бюлетень містить корисну інформацію щодо особливостей отримання стипендій та проведення наукових досліджень у Німеччині.

Вакансія захист інформаціїОголошено конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста з питань захисту інформації в Головному управлінні статистики Вінницької області.

Управління статистики у Вінницькій області, вакансіїГоловне управління статистики у Вінницькій області запрошує на співбесіду осіб з освітою в галузі знань інформаційні технології для заповнення 2-ох вакантних посад.

Робота у Чехії, ІТ та енергетикаКомпанія у Празі (Чеська Республіка) шукає працівників на 4 вакантних позиції у сферах ІТ та енергетики.

Першоджерело зображення http://www.saiup.org.ua/pro-proekt/Оголошено Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами “Чесність починається з тебе”.

Інформаційний бюлетень Програм ім. ФулбрайтаВідтепер доступний останній випуск інформаційного бюлетеня щодо Програм ім. Фулбрайта. Бюлетень №14 (Осінь-2016) доступний для вільного скачування.

Конкурс Eurasia Mobile ChallengeКонкурс Eurasia Mobile Challenge – для тих, хто має інноваційну ідею в області мобільних технологій та є підприємцем в душі. Грошова винагорода переможцям - від 10 до 20 тис. дол. Кращим командам - участь у Всесвітньому Мобільному Конгресі в Барселоні (Mobile World Congress 2017) для участі у змаганнях.

Стипендіальні програми ім. ФулбрайтаФонд ім. Фулбрайта оголошує про чергові щорічні конкурси на здобуття стипендій для проведення наукових досліджень у США.

Безкоштовні курси програмування, Вінниця Група компаній Fozzy Group оголошує набір студентів 3-5 курсів ВНТУ на безкоштовні курси програмування з перспективою подальшого працевлаштування.

Корисно для навчання та працевлаштування