Інформаційно-правовий ресурс EEPRO.INFOРозпочав роботу інформаційно-правовий ресурс для молоді http://eepro.info/. Ресурс працює в двох напрямах – освітньому та правовому.

Компанія Carlsberg Ukraine практика студентівКомпанія Carlsberg Ukraine запрошує студентів 3 курсу факультету менеджменту на практику за напрямом маркетинг торгових каналів.

Мотиваційний семінар Постановка мети та її досягнення Ана Троян ВНТУ ІнІНВ22 березня 2016 р. відбувся ІІ мотиваційний семінар "Постановка мети та її досягнення", організований кафедрою ІНВ для студентів 1-3 курсів. Ведуча семінару - Анна Троян.

II Міжнародна науково-практична конференція "МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2016)"З 19 по 22 квітня 2016 року у ВНТУ (Вінниця) відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція "МОЛОДЬ В ТЕХНІЧНИХ НАУКАХ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ (МТН-2016)".

Work and travel USA 2016Група студентів 3 курсу ВНТУ зареєструвалась для участі в міжнародних програмах (Work&Travel та ін.). Щоб отримати інформацію щодо подальших кроків для виїзду на роботу за кордон, їх запрошують на організаційні збори.

МІТ у вільному доступіЗавдяки проекту OpenCourseWare (OCW) лекції кращих викладачів та науковців Массачусетського технологічного інституту доступні для вільного вивчення.

Семінари, конкурси, стипендіальні програми у Франції Щоб більше дізнатись про досягнення французьких вчених та освітян, а також повправлятись у французькій мові, ознайомтесь з переліком найцікавіших конкурсів та стипендіальних програм у Франції.

BESTУ Вінниці з 2010 року працює регіональний осередок, який запрошує усіх охочих долучитись до нових заходів BEST - спілки студентів технічних вузів.

Корисно для навчання та працевлаштування