QA Boot CampКомпанія Astound Commerce запрошує молодь до літнього навчального табору для веб-розробників QA Boot Camp. Заняття проводитимуться в вечірній час в робочі дні.

Вакансія Джентерм Україна, інженерТОВ "Джентерм Україна" запрошує на роботу молодих спеціалістів. Компанія розташована в м. Виноградів, Закарпатська область.

Системний адміністратор ВінницяМедичний центр "Альтамедика", м. Вінниця, запрошує на роботу системного адміністратора.

Системний адміністратор ВінницяМедичний центр "Альтамедика", м. Вінниця, запрошує на роботу системного адміністратора.

Конкурс есе Preply.comДля абітурієнтів, студентів та аспірантів платформа Preply оголошує конкурс "Освіта майбутнього". Учасники, чиї роботи займуть 1-3 місця, отримають грошовий приз.

Вакансія ЗакарпаттяКомпанія ТОВ “Шаян” (ТК “БеркутБуд”) запрошує на роботу фахівців різних спеціальностей. Сфера діяльності - будівельні матеріали. місцезнаходження - Закарпаття.­

Молодіжний делегат від України в ООН-201612 травня розпочався набір на програму «Молодіжний делегат України до ООН-2016». Переможці відбору - молодіжні делегати від України - братимуть участь у 71-му засіданні Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Ярмарок Кар'єри Best ВНТУ Вінниця11 травня 2016 р. до ВНТУ на Ярмарок Кар’єри завітали ІТ-компанії, а також компанії та організації інших сфер та напрямів діяльності. Організатор заходу – вінницький осередок Best.

ГО "Відкритий світ молоді" Поїздка в Польщу, Латвію, Литву для молодіЗ 30 червня до 08 липня 2016 р. відбудеться міжнародний тур трьома країнами Західної Європи - Польщею, Литвою, Латвією. ГО "Відкритий світ молоді" запрошує усіх охочих реєструватись до 05 червня 2016 р.

Пласт, Україна, ВінницяПластовий осередок у Вінниці шукає молодого ІТ-фахівця, який має бажання пройти стажування та набути практичний досвід.  Завдання стажера - здійснити редизайн та вдосконалити існуючий сайт.

Робота для випускників у КиєвіТОВ "СЕА Електротехніка" (м. Київ) пропонує роботу для випускників ВНТУ.

Ярмарок кар'єри ВНТУ Вінниця Best11 травня 2016 р. відбудеться Ярмарок Кар'єри– щорічна виставка вакансій провідних компаній Вінниці та України. Місце проведення - ВНТУ, хол 2-го корпусу.

Робота в Польщі для студентівВлітку студентів запрошують на сільськогосподарські роботи у Польщі. Місце роботи – Західно-Поморське воєводство. Тривалість – залежно від виду робіт: з 20.07.16 до 10.10.16 або з 07.06.16 до вересня.

Корисно для навчання та працевлаштування