Стипендіальні програми DAADОголошено черговий конкурс на стипендіальні програми DAAD. Стипендіальні програми для навчання та стажування у Німеччині доступні для українських студентів, аспірантів та наукових співробітників.

Стажування викладачів у Польщі, CEASCВикладачів, а також методичний та адміністративний персонал ВНЗ України запрошують на стажування  «Інструменти підтримки мобільності науковців в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки».

Стипендіальна програма Джорджтаунського університету, СШАРозпочато прийом заявок для участі в стипендіальній програмі "Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів". Один з організаторів програми - Юридичний центр Джорджтаунського університету (м. Вашингтон, США).

Навчання в КореїУкраїнські студенти мають шанс поїхати на навчання в Корею. Для цього потрібно відповідати певним критеріям та пройти спеціальний відбір.

ІМАНСУкраїно-польсько організація ІМАНС запрошує співробітників та студентів ВНТУ взяти участь в освітньо-наукових проектах - семінарах, стажуваннях, конференціях.

Робота для випускників ВНТУ, КалинівкаПідприємство хімічної галузі пропонує роботу на повний день для студентів 5 курсу або випускників ВНТУ в ІТ-сфері.

http://unit.uaНезабаром неподалік від Києва запрацює безкоштовна ІТ-школа UNIT Factory. Віковий діапазон учнів - від 18 до 30 років. Призначена школа для випускників та студентів, які прагнуть оволодіти новою професією.

Робота у вінниці Гіпермаркети ГрошМережа гіпермаркетів "Грош" запрошує на роботу у Вінниці.

Наукове стажування та англійська мова у ФінляндіїЗахідно-Фінляндський коледж пропонує молодим українським вченим пройти наукове стажування у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови.

Вакансія інженер-конструктор Краснянське СП АгромашВипускників ВНТУ запрошує на роботу підприємство в галузі сільськогосподарського машинобудування.

ГО MultiKultiUA, стажування та практика у НімеччиніГО MultiKultiUA та програма ZAV ("Зимова та літня практика в Німеччині") надає можливість студентській молоді стажуватись та проходити практику на підприємствах Німеччини. Заявки приймаються до 31.12.16 р.

Корисно для навчання та працевлаштування