Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
Фільтр

Як для вступу у ЄС об'єднати суспільство і довкілля

круглий стіл «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Вінницька та Житомирська області)Усіх бажаючих запрошують взяти участь у круглому столі «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Вінницька та Житомирська області)» (21 грудня 2017 року, м. Вінниця).

Як підтримати дівчат, які обрали професію у сфері ІТ?

гендерні питання, галузь ІТ, галузь STEMЯкі проблеми є у дівчат, які обрали професію у галузі STEM (science – наука, technology – технологія, engineering – інженерія, mathematics – математики)? Шукатимуть шляхи розв'язання цих проблем на «Круглому столі», який відбудеться у ВНТУ найближчої середи.

Відкрита лекція від компанії "Аксіома ІТ" про сучасні програми та можливе працевлаштування

Відкрита лекція презентація, компанія Аксіома ІТ, ВНТУСтудентів факультетів ІТКІ, КСА та ІРЕН, а також уcіх охочих, запрошують на відкриту лекцію-презентацію компанії "Аксіома ІТ". Директор "Аксіома ІТ" розповість про майбутнє, яке можуть знайти у цій компанії студенти ВНТУ.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна