Запрошення до Амстердаму на конференцію про інноваційні технології в науці та освіті

Науковці ВНТУ мають шанс взяти участь у конференції, включеній МОН України до офіційного переліку.

Подія: ІІІ Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід». УВАГА! Конференція включена до офіційного переліку міжнародних конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі МОН України на 2019 рік (поз. 532)

Організатор: Університет UvA (Universyty of Amsterdam) в м. Амстердам (Нідерланди)

Дати проведення: 12 - 14 листопада 2019 р.

Форма участі: очна, заочна.

Досвід проведення конференції показав її актуальність та затребуваність серед широкого загалу освітян і науковців, яким конференція надає можливість ознайомитися з передовим європейським досвідом впровадження інноваційних технологій в науці та освіті, обмінятися думками та досвідом з колегами.

Як і в минулі роки, учасникам конференції (тільки за умови очної участі!) надається можливість скласти іспит з англійської мови для отримання сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2), що є достатньо важливим для подальшого кар’єрного зростання в умовах, що склалися.

Загальна тривалість програми з урахуванням часу на прибуття учасників до м. Амстердам та додаткових заходів конференції складає 6 днів (в разі переїзду автобусом) або 5 (переліт літаком).

Заявки на участь в конференції та матеріали направляти представникам оргкомітету в м. Дніпро за адресою:

(секретар оргкомітету – Ступак Юрій Олександрович, к.т.н.)

моб. +38 067 2506026, +38 095 2547652

Тел/ факс +38 0562 47-18-87

Повна інформація про конференцію і бланки заявок на участь - у файлах або на сайті НМетАУ - www.nmetau.edu.ua