Запрошення на конференцію "Інформаційні технології та автоматизація - 2019"

В Одесі чекають науковців ВНТУ на ІТ-конференцію.

Подія: XII Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології та автоматизація - 2019".

Дата проведення: 17-18 жовтня 2019 року.

місце проведення: Одеська національна академія харчових технологій (Україна).

Тези доповідей приймаються до 8.10.2019. Більш детально - на сайті https://www.onaft.edu.ua/uk/itia.

На конференції будуть заслухані повідомлення про сучасний стан науки в IT-галузі та тенденції розвитку автоматизації технологічних процесів, електротехніки та робототехніки. За результатами конференції буде опубліковано збірник тез доповідей.

Повна інформація про умови участі, доповіді та тези доповідей - у файловому архіві.