Міжнародна наукова конференція "Вимірювання, контроль та діагностика в технічних системах" відбудеться у ВНТУ незабаром

5-а Міжнародна наукова конференція Вимірювання, контроль та діагностика в технічних системах (ВКДТС – 2019), ВНТУВКДТС – 2019 - 5-а Міжнародна наукова конференція відбудеться у ВНТУ.

Подія: 5-а Міжнародна наукова конференція "Вимірювання, контроль та діагностика в технічних системах" (ВКДТС – 2019).

Місце проведення: Вінницький національний технічний університет.

Дата: 29-31 жовтня 2019 року.

Докладна інформація: українською, англійською.

Тези доповідей будуть опубліковані на сайті конференції до початку роботи конференції. Матеріали доповідей, виголошені на конференції та рекомендовані до публікації, будуть опубліковані (після коригування та за додаткову оплату відповідно вимог журналу) у «Вісник ВПІ» (IndexCopernicus), «Метрологія та прилади» (IndexCopernicus), Вісник національного технічного університету України «КПІ», серія «Радіотехніка, радіоапаратобудування» (Web of Science) та «Proceeding of SPIE» (SCOPUS) відповідно до їх вимог.