У ВНТУ відбудеться технічний семінар за участю експертів компаній Siemens, РILZ, Softing

технічний семінар від групи компаній 1encon, ВНТУТехнічний семінар від групи компаній 1encon за участю експертів компаній Siemens, PILZ, Softing відбудеться незабаром у ВНТУ.

Подія: технічний семінар від групи компаній 1encon за участю експертів.

Місце проведення: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 95, Вінницький національний технічний університет.

Дата: 8 жовтня 2019 р.

Вартість: для учасників, які підтвердили реєстрацію – БЕЗКОШТОВНО.

Реєстрація:  https://forms.gle/naLZdyBjbcSSkDYa9

У програмі: виступи експертів компаній Siemens – лідера галузі цифровізації та автоматизації, PILZ – експерта у рішеннях безпечної автоматизації, Softing – провайдера продуктів та рішень для діагностики промислових мереж.

Для кого семінар:

- Для технічних директорів, енергетиків, керівників, які відповідають за інновації на підприємстві,

- Для інженерів та спеціалістів КВПіА, АСУ,

- Для начальників виробництва, які прагнуть удосконалити та оптимізувати виробництво.

Анонс заходу на facebook: https://www.facebook.com/events/2558927777499958/

технічний семінар від групи компаній 1encon, ВНТУ

технічний семінар від групи компаній 1encon, ВНТУОрганізатор: компанія "ENCON",  http://www.encon.com.ua

"Енкон" працює з такими видами роботи як:

Системи автоматизації на базі рішень від таких виробників, як Siemens, OMRON

Міграції та модернізації систем управління (SIMATIC S5 - SIMATIC S7), створені на замовлення в широкому спектрі технологій

Контрольно-вимірювальні прилади (датчики та виконавчі механізми)

Системи управління машин і технологічних систем на основі ПЛК і станцій керування комп`ютером (Soft PLC)

Системи візуалізвції з панелями управління і комп`ютера станції SCADA

Мережі комунікаційної інфраструктури - локальних і корпоративних мереж передачі данних, голосу та відео, комплексної системи управління, в тому числі дистанційного управління побутової техніки, комп`ютерів і операційних систем, додатків і підтримка бізнес-процесів

Технології для інтелектуальних будівель, у тому числі адаптації будівель, ізольованих енергосистем, структурованих кабельних, пожежної охорони, контролю доступу, моніторингу об`єктів та інтеграції управління будівлею (управління освітленням, годинником, кондиціонування повітря і так далі)

Штрих-код системи