EnglishRussianUkrainian

Програма для студентів та викладачів у Ізраїлі на тему пошуку взаєморозуміння у конфлікті

Літня програма у Ізраїлі, 2017Влітку 2017 року реалізовуватиметься літня програма в Інституті Галілеї (Ізраїль). До участі запрошуються студенти та викладачі, зацікавлені темою вирішення міждержавних конфліктних ситуацій.

Подія: Літня програма в Ізраїлі на тему "Ізраїльсько-палестинський конфлікт, Розуміння на обох сторонах".

Для кого: для студентів і викладачів історії, релігії, політології та досліджень на Близькому Сході, а також фахівців, які цікавляться Близьким Сходом.

Місце проведення та організатор: Інститут Галілеї, Ізраїль.

Тривалість: 19 - 31 липня 2017 р.

Реєстрація на обидві сесії 2017 року - взимку і влітку (липень і грудень) - відкрита.

Он-лайн реєстрація - за посиланням.

Подробиці програми
Міжнародний інститут управління розробив програму для студентів і викладачів, яка об'єднає вчених і активістів, що живуть у конфліктних ситуаціях; вони матимуть змогу представити свої індивідуальні розробки та обговорити їх.
Учасники матимуть навчальні поїздки, де вони взаємодіятимуть з різними соціальними групами. Завдяки такому мозаїчному досвіду знайомства з різними точками зору створюватиметься цілісна картина реальності у регіоні.

Більше інформації про подію, програму та реєстрацію: за посиланням.

Друк PDF

poltavskiytrz.jpg