Конференція про передові освітні практики та нагородження переможців конкурсів "EUROPEAN STUDY SPACE", "INTELLECT SPACE" - Київ, 16-17.11.19

Поспілкуватись про реформи освіти в Україні та поспостерігати нагородження переможців конкурсу учнівських та студентських робіт мають можливість усі бажаючі у листопаді у Києві.

Подія: Міжнародна науково-практична конференція «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ», а також нагородження переможців Всеукраїнського дитячого конкурсу пропозицій з удосконалення інтелектуальної складової системи шкільної освіти «INTELLECT SPACE» (16.11.19) та переможців Всеукраїнського студентського конкурсу проектів освітніх реформ, направлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEAN STUDY SPACE» (17.11.19).

Дата: 16 – 17 листопада 2019 року,

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал Національної академії наук України

Додаткова інформація: 1) інформація про проведення конференція, умови до доповідей, 2) інформація про цьогорічний (17.09-17.11.19) Всеукраїнський студентський конкурс проектів освітніх реформ, направлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEAN STUDY SPACE».

СЕКЦІЇ
Шкільна освіта в епоху глобалізації: кращі освітні практики, ключові тенденції та пріоритети розвитку.
Вища освіта в епоху глобалізації: можливості для кожного, переваги для кращих.
Тенденції розвитку та реформування вищої освіти в Україні та закордоном.
Професійна та фахова передвища освіта: передовий досвід та пріоритети розвитку.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
16 листопада
09.00 – 10.00 Реєстрація учасників конференції
10.00 – 10.30 Відкриття конференції
10.30 – 12.00 Пленарне засідання
12.00 – 13.00 Перерва
13.00 – 14.00 Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського дитячого конкурсу пропозицій з удосконалення інтелектуальної складової системи шкільної освіти «INTELLECT SPACE»
14.00 – 15.30 Секція №1 «Шкільна освіта в епоху глобалізації: кращі освітні практики, ключові тенденції та пріоритети розвитку»
15.30 – 15.45 Перерва
15.45 – 17.00 Секція №2 «Вища освіта в епоху глобалізації: можливості для кожного, переваги для кращих»
18.00 – 20.00 Урочиста вечеря

17 листопада
10.00 – 11.30 Секція №3 «Тенденції розвитку та реформування вищої освіти в Україні та закордоном»
11.30 – 12.30 Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського студентського конкурсу проектів освітніх реформ, направлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEAN STUDY SPACE», присвяченого Міжнародному дню студента
12.30 – 13.30 Перерва
13.30 – 14.45 Секція №4 «Професійна та фахова передвища освіта: передовий досвід та пріоритети розвитку»
14.45 – 15.00 Перерва
15.00 – 16.30 Круглий стіл «Діджиталізація освіти: виклики глобалізації і нові можливості для України»
16.30 Підведення підсумків, прийняття резолюції конференції.

Розділи монографії
Розділ 1. Дошкільна та початкова освіта: мотивація інтелектуального розвитку дитини.
Розділ 2. Шкільна освіта в епоху глобалізації та діджиталізації: кращі освітні практики, ключові тенденції та пріоритети розвитку.
Розділ 3. Професійна та фахова передвища освіта: передовий досвід та стратегічні виклики та завдання.
Розділ 4. Вища освіта майбутнього: можливості для кожного, переваги для кращих.

Контакти:
Заступник голови оргкомітету, заступник головного редактора монографії
Владислава Любарець, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, генеральний директор LTD «Universal education space «ACCENT» (Україна), тел.:+380681238730.
Секретарі оргкомітету:
Наталія Бунтова, кандидат економічних наук, професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Україна), тел.:+380980488015.
Ірина Міскевич, аспірант Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку» НАН України (Україна)
тел: +380634352797

ТЕРМІН ПОДАННЯ ТЕЗ І ЗАЯВОК
Всі, хто планують взяти участь у конференції, повинні пройти електронну реєстрацію та направити до оргкомітету тези до 11 жовтня 2019 року!
РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1OhEfoxRsoz4zu4K2ex1hFGlUEGbPQuwViw7ImwfXiW1RHA/viewform
Дедлайн подання розділу в монографію: 25 жовтня 2019 року!
Матеріали в монографію та авторську довідку направляти на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.