Наближається дедлайн подання заявок на стипендію 2020-2021 Fulbright Scholar Program Competition

Триває прийом заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2020-2021.

Стипендіальна програма Fulbright Visiting Scholar Program означає можливість проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2019

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:
 - кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;
 - дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше п'яти років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
 - діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше п'яти років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:
 - мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
 - вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
 - повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:
 - щомісячна стипендія
 - медичне страхування
 - квиток в обидва боки

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

Аби увиразнити уявлення про Програму, можна переглянути відгуки та описи дослідницьких проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Вісників й викладені у Facebook.

Fulbright Scholar Programs
Institute of International Education ∙ Kyiv Office