Конференція у Амстердамі з можливістю отримати сертифікат B2

Науковці та викладачі ВНТУ мають можливість відвідати конференцію у Амстердамі.

Подія: ІІІ Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

Місце проведення: Університет UvA (University of Amsterdam) в м. Амстердам (Нідерланди)

Дати: 12 - 14 листопада 2019 р.

УВАГА! Конференція включена до офіційного переліку міжнародних конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі МОН України на 2019 рік (поз. 532).

Форма участі: очна, заочна.

Досвід проведення конференції показав її актуальність та затребуваність серед широкого загалу освітян і науковців, яким конференція надає можливість ознайомитися з передовим європейським досвідом впровадження інноваційних технологій в науці та освіті, обмінятися думками та досвідом з колегами.

Як і в минулі роки, учасникам конференції (тільки за умови очної участі!) надається можливість скласти іспит з англійської мови для отримання сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2), що є достатньо важливим для подальшого кар’єрного зростання в умовах, що склалися.

Загальна тривалість програми з урахуванням часу на прибуття учасників до м. Амстердам та додаткових заходів конференції складає 6 днів (в разі переїзду автобусом) або 5 (переліт літаком).

Заявки на участь в конференції та матеріали направляти представникам оргкомітету в м. Дніпро за адресою:
(секретар оргкомітету – Ступак Юрій Олександрович, к.т.н.)
моб. +38 067 2506026, +38 095 2547652
Тел/ факс +38 056 746-19-72

Повна інформація про конференцію і бланки заявок на участь - у файловому архіві (або на сайті НМетАУ - http://www.nmetau.edu.ua ).