Участь у міжнародній конференції у Таллінні та отримання сертифікату, який відповідає вимогам МОН України

Міжнародна конференція, що відповідає вимогам МОНУ, запрошує до участі науковців ВНТУ.

Подія: наукова конференція «Technology transfer: fundamental principles and innovative technical solutions» / Physical Sciences and Engineering (EU).

Організатори: « ScientificRoute» OÜ та DKLex ACADEMY OÜ (м. Таллінн, Естонія)

Термін подання заявок - до 30.09.2019.

Термін подання доповідей - до 30.10.2019.

Дата конференції - 25.11.2019.

Форма участі: очна (дистанційна), заочна

Докладна інформація - у файлі.

Архів конференції: http://eu-jr.eu/ttfpits

Дистанційна участь (сертифікат очної участі) + редагування  літератури за стандартом АРА + збірник з матеріалами конференції (в електронному та друкованому вигляді) + без усної доповіді + відправлення збірника та сертифікату новою поштою = 75 євро.

Для авторів, що не є носіями англійської мови, окремо оплачується перевірка перекладу або переклад доповіді англійською мовою. Цю послугу Ви можете оформити через наше видавництво (як офіційного представника компанії "Scientific Route" на території України), тоді вартість буде складати: 140,00 грн. за 1800 знаків з пробілами - переклад; 70,00 грн. за 1800 знаків з пробілами - перевірка перекладу.

* + 40 євро за другого учасника, який отримає сертифікат очної участі

Заочна участь (сертифікат заочної участі) + редагування  літератури за стандартом АРА + збірник з матеріалами конференції (в електронному та друкованому вигляді)  + без усної доповіді + відправлення збірника та сертифікату новою поштою = 50 євро.

* + 30 євро за другого учасника, який отримає сертифікат заочної участі

Сайт: http://entc.com.ua/ , https://route.ee/en/conferences/