Воркшоп DAAD для співробітників міжнародних відділів

Воркшоп Інтернаціоналізація вишів – німецька перспектива, DAADПро автономію та інтернаціоналізацію ЗВО у Німеччині говоритимуть на воркшопі, на який DAAD запрошує співробітників університетів України.

Подія: Воркшоп "Інтернаціоналізація вишів – німецька перспектива"

Для кого: для співробітників міжнародних відділів ЗВО України, а також викладачів, що відповідають у своїх вишах за академічний обмін.

Д-р Ірина Шалагінова, керівниця відділ міжнародної співпраці Університету Кобленц-Ландау у своєму воркшопі дасть короткий огляд правових та стратегічних передумов інтернаціоналізації німецьких вишів. Поміж іншого будуть також розглянуті теми інтернаціоналізації та автономії вишів, міжвідомчі структури, а також джерела фінансування. Учасники матимуть нагоду подискутувати, наскільки українські виші можуть інтегрувати у себе імпульси з німецької системи вищої освіти.

Дата: 25.10.2019

Місце: Великий конференц-зал НАН України, вул. Володимирська, 55, Жовтий зал, 3-й поверх.

Мова: українська

03056 Kiew